Sdílej

Crossbody kabelky levně – Vhodný dárek pro slečnu?

Crossbody kabelky levně – Jak už jsem zmínila v jednom z mých dřívějších článků, každá žena pro svůj život nutně potřebuje určité druhy kabelek. A jedním z takových druhů, které nejsou nutné, ale zato krásné, je nějaká taška přes rameno s vtipným nebo roztomiloučkým motivem.

A k tomuto popisku skvěle zapadají tyto tašky crossbody, které mají naprosto okouzlující motivy, které sem si zamilovala na první pohled, tudíž na první otevření webové stránky.

Kabelky crossbody jsou tašky menších rozměrů, které mají velké „ucho, řemínek, pásek- říkejme tomu tak, jak jsme zvyknutí“, a navíc mohou mít i nějaký krásný design. Tyto tašky jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů, ale spojuje je slovo originalita a kvalita.

Crossbody kabelky levně

Crossbody kabelky levně – pro malé parádnice

Pro malé parádnice nebo klidně i starší rozněžnělé slečny nebo dámy se hodí například tato crossbody taška, která je vyrobena ze syntetické kůže, tudíž umělé..žádné zvířátko kvůli ní neumřelo. Ba naopak..Naši tašku oživily dvě roztomilé sovičky, které se mi opravdu líbí.

Pro ty méně odvážné, zato stejně stylové a módní je dobrou volbou tato taška, která je vytvořená z filcu, což je docela dost pevný materiál. Navíc je taška v nádherné šedé barvě v kombinaci s černou. Tato taška má tu výhodu, že se hodí ke všemu. A to díky své barvě i tvaru. Kromě kytiček můžete mít šedou tašku klidně i s černou kočičkou..Fantazii se meze nekladou. Hlavně co se módy týče. Tašky crossbody jsou skvělým dárkem jak pro dceru, tak i pro vaši maminkum

Nebuďme zbytečně upjatí. Vždyť poznávání je na světě to krásné.

62531-filcove-crossbody-flowers-300x300