Sdílej

Možná se to stalo i vám. Prostě jste zase zapomněli, že o loňských vánocích vaše světla na stromečku přestala svítit. Aby se vám zase nestalo, že sto zjistíte, až vyděláte na štědrý večer vánoční ozdoby z krabice, vytvořte si vánoční plán. Zvláště, pokud máte malé děti, krásné vánoční osvětlení nesmí na stromečku chybět. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Ale aby takové být doopravdy mohly a my vysílením neodpadli hned po večeru u vánočního stromečku, je dobré si vše velmi důkladně zorganizovat. Díky promyšleně sestavenému seznamu úkolů budeme i po štědrovečerní hostině svěží, a s úsměvem na tváři si ten předvánoční čas můžeme konečně užít.

Vánoční osvětlení a dekorace

K oblíbeným zimním svátkům neodmyslitelně patří vánoční osvětlení a dekorace, stejně jako dárečky pod vánočním stromečkem. Možnost obdarovat milovaného člověka, kterému uděláte radost, ať už milou maličkostí či jeho vysněným přáním, přináší radost i vám samotným. Určitě není dobré odkládat všechny ty nákupy na poslední den, protože se může velmi lehce stát, že vyhlídnutý dárek už zkrátka nebude k dostání. Často také bývají vykoupené ozdoby a svítidla. A vánoce bez světýlek a dárků, to není ono. Už nejpozději od půlky října je ideální čas začít alespoň přemýšlet a shánět co komu nadělíme, a také se poohlížet po všem, co již v loňském roce dosloužilo, nebo chybí. Můžeme vše včas nakoupit a důkladně schovat před zraky všech malých i velkých nedočkavců.

Vánoční výzdoba a byt jako ze škatulky

Každá správná hospodyňka ví, že uklízí-li průběžně, nemusí si pak marně lámat hlavu s velkým vánočním úklidem, a kdy jej stihne, protože má byt prostě uklizený stále. Už v době adventu je všude kolem nás vánoční výzdoba inspirace a určitě dekoraci bytu zvládnete i sami. Pár dní před vánoci stačí už jen doladit poslední detaily. Den před Štědrým dnem jen utřete prach a vytřete, dáte čistý ubrus a vše je opravdu dokonalé. Nastane ten pravý čas vyzdobit si svůj byt jmelím a zapnout osvětlení, které navodí tu správnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru. Pomocí světelných kabelů, LED řetězů, anebo vánočních světýlek si můžete doma či na zahradě vytvořit opravdu stylovou zimní dekoraci. Vybírat můžete z mnoha druhů venkovního i vnitřního vánočního osvětlení, třeba ve tvaru rampouchů, které vám vytvoří dokonalou iluzi zimní pohádky, i když budou zase Vánoce na blátě. Oblíbené jsou i světelné deště a sítě v mnoha variantách a s různými počty LED diod.

Sdílej
PředchozíJak vypočítat plodné dny
DalšíJak si správně čistit obličej?
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)