Sdílej

Erotická masáž rozhodně nemusí být jen příjemným večerním zpestřením milostných hrátek u vás doma. Proč se nebát a zavítat do salónu?

Jak masáž probíhá

Masérka je naprostou profesionálkou, která se bude snažit vyhovět vašemu přání. Celá masáž se může odehrávat buď tak, že je masérka nahá, případně na sobě má erotické prádlo. Samozřejmostí je to, že dívka je upravená, půvabná a náležitě o svou vizáž pečuje. Jedná se o klasickou masáž se všemi jejími výhodami. Uvolňující efekt je však násoben i tím, že se zaměřuje rovněž na intimní partie, a to až do úplného vyvrcholení.

Při masáži se užívají různé techniky jako hlazení, hnětení nebo roztírání. Zapojit se však nemusejí pouze ruce, ale celé tělo a třeba i ňadra. Pro příjemnější pocit se navíc využívají nejrůznější oleje, které zajistí příjemné klouzání veškerých partií. Doprovodnými rekvizitami mohou být svíčky, příjemná relaxační hudba nebo například také vůně. Zvláště oblíbenými jsou třeba jasmín nebo santalové dřevo.

Masáž rovná se sex?

Důvodem, proč stále více mužů dává přednost návštěvě masážního salonu, je především vyšší úroveň, zachování hygieny i bezpečnost oproti klasickým erotickým podnikům. Zážitek je přitom srovnatelný, přestože k samotnému pohlavnímu styku v tomto případě nedochází. Výsledkem masáže je dokonalé uvolnění. Příznivý vliv na psychiku se poté pochopitelně nevyhnutelně odrazí i na zdraví fyzickém.

Kam jít na erotickou masáž

Navíc jsou tyto služby stále dostupnější. Pravdou zůstává, že většina těchto salónů ale vznikla na počátku rozvoje tohoto typu byznysu především v Praze. Při výběru salónu dbejte hlavně na svůj pocit z prostředí i z osoby masérky. Ostatně tím nejdůležitějším faktorem vedoucím k úspěchu masáže je právě dostatečné uvolnění.

Erotické masáže Praha – Infinity SPA vám přinášejí nejen klasickou erotickou masáž, ale také specialitu v podobě Nuru masáže gelem, případně masáže mýdlové. U všech dívek je zaručen nejen reprezentativní vzhled, ale též profesionální přístup a zkušenost s klienty.

Sdílej
PředchozíMark´s scrub – tělový peeling
DalšíJak zhubnout z pohodlí domova ?
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)