Sdílej

Dávno jsou pryč ty doby, kdy naše polovičky nosili nevzhledné slipy nebo trenky, které nepříjemně vykukovaly zpod kalhot. Zapomeňte i na obyčejné boxerky. V dnešní době frčí něco naprosto jiného. Ptáte se co? No přece pánské jocksy.

trenyrkarna-jocksy-pic

Dámy, plánujete koupit svému mužovi nějaké hezké spodní prádlo a chcete být projednou kreativní? Odvažte se trošku a kupte mu tento slušivý kousek spodního prádla.

 

Co to pánské jocksy jsou?

Pánské jocksy jsou druh spodního prádla vyrobeného přímo pro choubu vašeho muže. Je to něco na způsob suspenzoru a několika gum v jednom. Dalo by to to přirovnat ke slipům, s tím rozdílem, že vaše polovička má holý zadek. Ne že by to někomu vadilo, když na postavě vypadají opravdu skvěle.

V dnešní době se vyrábí pánské jocksy ve všech možných barvách se všemi možnými motivy. Na výběr máte kusy jak na každodenní nošení, tak i kousky, které potěší hlavně ženu při pohledu na ně. Navíc- kvalita použitého materiálu je opravdu vysoká.

Trošku té historie

Zezačátku pánské jocksy nosili hlavně sportovci, a to díky jejich praktickému střihu. Navíc je super je nosit v létě v těch nesnesitelných vedrech, jelikož se pak nebude muž muset potit na těch odkrytých partiích. Využívali je hlavně cyklisti. Jednu dobu kolovaly řeči ve stylu, že je tento typ prádla pro homosexuály, ale není to pravda. Pánské jocksy může nosit 16-ti letý puberťák stejně tak jako 40-ti letý muž, který toho má již dost za sebou.

 Na první pohled jsou jocksy skvělé.. 😉

Pokud je váš chlap má nosit, neměl by to být nějaký extra velký stydlín. A to kvůli tomu, že přední část rýsuje to, co se tam skrývá, ale zadní část chybí. Což je na pohled opravdu zajímavé a rafinované. Jedinnou nevýhodu vidím při nošení v zimě, to by vaší polovičce mohl mrznout zadek. Na druhou stranu..V té posteli to zužitkujete bez problému.

I když jsou pánské jocksy opravdu známým prádlem, tak mi přijde, že v České republice jsme opět pozadu, tudíž je největší šance ke koupi na našich e-shopech, kde člověk sežene vše.