Site icon Magazín výhradně pro ženy

Trendy boty stvořené i do sněhu

Jaké by podle vás měly být boty do zimy? Měly by být pohodlné? Teplé? Stylové? Jedinečné? Všechny tyto požadavky do puntíku splňují zimní boty, které vám dnes představíme. Seznamte se i vy s trendy zimními botami, s nimiž se procházky v chladných zimních dnech promění ve vaši oblíbenou aktivitu.

Sněhule

Žádné boty nejsou k chůzi ve sněhu předurčené tak jako sněhule. Nemusíte se však vůbec obávat, dobám, kdy byly tyto boty jen praktické a ani zdaleka hezké, už dávno odzvonilo. V současné doby jsou na trhu k dostání sněhule v nepřehlédnutelných barvách, včetně těch metalických, které jsou letos trendy, a také sněhule se stylovými nápisy a hřejivou kožešinou.

Workery

Co si představit pod pojmem workery? Stylové zimní masivnější boty s hrubší podrážkou a šněrováním. Ty nejtypičtější jsou ty v okrové barvě, které odkazují k jejich předchůdkyním v podobě dělnických pohorek. Dnes si však můžete vybrat i z mnoha dalších barev a zvolit i extravagantnější kousky zdobené kožešinou nebo kamínky.

Trapery

Podobným typem bot jakým jsou workery, jsou také trapery. I tyto stylové boty jsou velmi komfortní a nepřehlédnutelné. Zvláště pokud sáhnete po těch, které vynikají barvou, vzorem nebo aplikací.

Vysoké kozačky

Jedněmi z nejoblíbenějších zimních bot, které jen tak nevyjdou z módy, jsou vysoké dámské kozačky. Velkou předností těchto bot je nejen skutečnost, že v zimě zahřejí, ale také že vypadají velmi elegantně a je možné je kombinovat s kalhoty, sukněmi i šaty. Pokud hledáte kousek, který se hodí ke každému outfitu, sáhněte po černých kozačkách, vaši ženskost zase umocní kozačky s podpatkem. Chcete být nepřehlédnutelná? Pak se nemusíte bát ani vysokých kozaček v červené barvě, která je letos v kurzu.

Kotníkové kozačky

Pohodlné, stylové a praktické. Přesně takové jsou kotníkové kozačky, které vám udělají službu nejen v zimě, ale také na jaře nebo na podzim. Kotníkové kozačky jsou k dostání hned v celé škále barev a vzorů. Sáhnout tak můžete po decentních barvách, jež je možné velmi snadno kombinovat, nebo po těch odvážnějších, s nimiž zazáříte.

Zateplené tenisky

Patříte k těm, které nedají dopustit na tenisky a nejraději byste je nosila po celý rok? Pak vás jistě nadchnou zateplené tenisky, které jsou skvělou volbou i do chladnějších zimních dnů. Tyto tenisky, stejně jako ty klasické, vynikají svou pohodlností i skvělým vzhledem.

TIP: V teple i doma

Ne nadarmo se říká, že to chce klid a nohy v teple. Nic totiž nedokáže navodit příjemnou domácí pohodu tak dobře jako teplé a pohodlné bačkory. A když ke všemu mají heboučký materiál a hravý vzhled, jedná se o kousek, se kterým je zima hned veselejší.

Našla jste mezi našimi tipy teplé zimní boty, které vás uchvátily na první pohled? Pak to nejspíš bude láska a ta by neměla skončit jinak než tím, že budete co nejdříve spolu.

Exit mobile version