Sdílej

Trápí vás pohled na vaše zplihlé vlasy bez života? Sledujete závistivě herečky v reklamách, když pohazují dlouhou hustou kšticí? Ve všedních dnech vás vaše vlasy tolik netrápí, ovšem když přijde slavnostnější událost, významný den ve vašem životě nebo pozvání na oslavu, kde se toužíte ukázat vás vaše vlasy začnou trápit. Na jednu stranu si říkáte, že je to malichernost, ale na druhou ve vás stejně hlodá otázka: „Proč já?“ Způsobů, jak svým vlasům pomoci existuje mnoho, ovšem většinou se setkáte s nevalným nebo žádným výsledkem a vy chcete mít krásné vlasy hned.

Dlouhé vlasy během malé chvilky?

Dlouhé vlasy během chvilky můžete velice snadno a to s použitím clip in vlasů. Prodlužování vlasů vám s nimi zabere pár minut a vy je můžete mít dlouhé a husté kdykoliv si zamanete. Nejen při výjimečných dnech, ale i ve všedním životě buďte středem pozornosti ve svém okolí díky silnému dlouhému copu či hustému culíku, který zvýrazní vaši ženskost a jedinečný styl.

Co jsou clip in vlasy?

Na webových stránkách oxyextensions.cz objevíte clip in vlasové pásky, které jsou vytvořeny z pravých lidských vlasů a jsou vhodné zejména pro evropské ženy. Vlasy jsou zdravé a kvalitní a nebyly nikdy nijak chemicky upravované, což však nebrání vám je obarvit či je zvlnit. K výrobě clip in vlasů se používají dvě různé metody.

Metoda single-drawn

Metoda single-drawn značí, že vlasy byly jednou tažené, tudíž se ve vlasovém pásku mohou objevit i kratší vlasy a pramen postupně řídne, což je pro lidské vlasy přirozené.

Metoda double-drawn

Pro náročnější zákaznice jsou připraveny clip in vlasy tažené metodou double-drawn, kdy jsou vlasy tažené dvakrát. V pramenu se tak neobjeví kratší vlasy a vlasový pásek je stejně hustý po celé své délce. Pokud se rozhodnete vlasy používat denně, jsou pro vás clip in vlasy double-drawn ideální volbou.