Sdílej

Ruku na srdce: kolikrát už jste ve svém životě zatoužili mít se královsky a kolikrát jste si to splnili? Že touha byla obrovská, ale k naplnění nikdy nedošlo? Proč? Báli jste se, že vás to bude stát ranec peněz? Přestaňte se strachovat, když vyrazíte ke Karlštejnu, zažijete luxus v nádherném prostředí a vaši peněženku to ani náhodou hodně neprovětrá.

Hotel na nádherném místě

Karlštejn snad netřeba nijak zdlouhavě představovat. Je to náš nejpopulárnější a nejkrásnější hrad, který se díky Karlu IV. výrazně zapsal do české historie. Kdo ho navštívil, byl určitě pohlcen úchvatnou atmosférou jeho komnat a určitě zatoužil v nich přespat a vychutnat si romantiku. Jenže to možné není. Všechno má ale svou alternativu, ubytování na Karlštejně není výjimkou. Stačí sejít do podhradí a vydat se k břehům Berounky. Na zeleném ostrově zde totiž stojí romantický hotel Karlštejn, který vznikl přestavbou starého mlýna. Ten byl v místě postaven dokonce o sto let dříve než samotný hrad.

Romantika s wellness

Hotel patří mezi místa, kde hosté zažívají luxus. Jeho ozdobou jsou stylové pokoje. Mezi nejzajímavější patří The best room her & The best room his, mají designové vybavení a zdobí je volně stojící vana Villeroy & Boch, další zajímavostí je prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou. Chloubou hotelu je také relaxační zóna, kde se dá relaxovat ve vířivce nebo sauně. Každého hosta také potěší restaurace, která se specializuje na rybí pochoutky. Aby si hosté mohli vychutnat romantiku, nabízí hotel speciální Romantický balíček. Jeho součástí jsou tato lákadla: sklenka sektu při příjezdu a košíček s čerstvým ovocem na pokoji na uvítanou, možnost servírovaní snídaně do pokoje a tím největším je romantická večeře při svíčkách na letní terase nebo v restauraci.

Tipy na parádní výlety

Dny volna si můžete užívat i na výletech po okolí. Za vidění stojí hotelová Zoo, z blízkých výletních cílů potom lomy Amerika a určitě také Koněpruské jeskyně, o kterých se více dozvíte v tomto článku. Podívejte se i na další aktivity v okolí Karlštejna a udělejte si dovolenou ještě pestřejší.

Sdílej
PředchozíProč vyzkoušet erotické masáže?
DalšíLuxusní svatební oznámení
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)