Sdílej

Elegantní těhotenské šaty

Elegantní těhotenské šaty – Nosíte oblečení, ve kterém vypadáte sexy a oslnivě a najednou BUM.. Jste těhotná a máte strach, že budete vypadat jako chodící velryba a ty doby, kdy jste se parádila jsou na devět měsíců tabu. Ale nemusí to tak být. Vždyť proto je na světě móda pro těhotné. A správně zvolené elegantní těhotenské šaty dodají krásu nejen vám, ale i vašemu těhotenskému bříšku.

Když se cítíte dobře, vypadáte dobře!

V dnešní době už dávno neplatí, že musíte chodit oblečená v nehezkých věcech nadměrných velikostí, popř. nějakých ošklivých kalhotech ještě po mamince. Dnešní těhotenské šaty jsou módní a stylové, navíc jsou vyrobeny z kvalitních a příjemných materiálů.

Podprsenky, trička, nebo třeba těhotenské kalhoty, které nejenže vypadají skvěle, ale také mají pohodlnou elastickou gumu, která vás nebude tlačit.

Nyní se podíváme na elegantní těhotenské šaty jako takové..

Tak jako šaty normální, tak i šaty těhotenské z vás udělají krásku. Na výběr máte tak, jako u normálních šatů různé délky, barvy, vzory, materiály, atd. Je jen na vás, co vám osobně padne do oka. Těhotenské šaty jsou vhodnější, než šaty normální. A to z toho důvodu, že jsou šity tak, aby do nich vaše bříško skvěle padlo. A těhotenské šaty musí být navíc pohodlné.

d837-370x600

Mě na první pohled zaujaly například tyto šaty. Jsou v krásné šedé barvě s kombinací bílých hvězdiček. Šaty vynikají svým volným, ležérním a jistě i pohodlným střihem. Moc se mi líbí řešení u krku přes prsa, kde je látka krásně volná. Šaty jsou vhodné na denní nošení- do města, obchodu, na výlet..

Elegantní těhotenské šaty

Pokud mám hledat krásné, ale přesto volné a pohodlné šaty, jsou to zajisté tady tyto. Střih zvýrazňuje pas, a tím jak se šaty rozšiřují, poskytují bříšku větší prostor, jak šaty upnuté přímo na tělo. Navíc se tyto šaty dají nosit i na více společenské události.

A co vy? Už máte vybrány ty správné elegantní těhotenské šaty?