Sdílej

Ačkoli je období těhotenství doprovázeno celou řadou komplikací- například v podobě typické těhotenské nevolnosti, nateklým nohám nebo nekontrolovatelným chutím, přesto je drtivá většina žen pyšná na své rostoucí bříško, které nemají sebemenší snahu jakkoli skrývat. Ba naopak, klidně své kypré tvary hrdě ukážou světu aby si i jejich okolí mohlo všimnout, že brzy na svět přivedou malý zázrak. Jestliže něco těhulkám může přidělávat starosti, pak je to snaha najít pro sebe pohodlné a slušivé oblečení, ve kterém by se ženy nemusely cítit jako nacpané v pytli. Například vtipná trička pro těhotné maminky.

Když vám těhotenství sluší

 

Možná i vy čekáte miminko, s láskou sledujete, jak roste ve vašem těle a už teď je pro vás tím nejdůležitějším na světě. A možná stejně jako spousta dalších těhotných žen řešíte, co si každé ráno vezmete na sebe. Váš výběr se díky kulatému bříšku a zvýšené touze po pohodlí nemilosrdně zúžil, vybrat tak něco na sebe už začíná být docela problém. Právě v takovém případě přichází na řadu těhotenská trička s vtipným potiskem, která dokážou mamince nabídnout nejen dostatek pohodlí, ale zároveň jim nechybí originalita a zajímavý nápad.

A jaké těhotenské tričko padne do oka vám?

 

V eshopu bezvatriko.cz najdete vtipná trička pro těhotné, mezi kterými to pravé ořechové určitě najdete i vy. Velice oblíbená jsou těhotenská trička s krátkým rukávem, která oceníte především v létě nebo teplejších dnech. Co se týče potisků a motivů, nebudete se stíhat rozhlížet. Možná i vám učaruje tričko pro těhotné s obrázkem dvou malých ručiček a nožiček, možná naopak dáte přednost těhotenskému tričku s kostičkou, která objímá malého medvídka, nebo se snad rozhodnete pro tričko s originálním a vtipným nápisem, jenž o vašem těhotenství dokáže promluvit za vás i beze slov. Vybírat můžete i mezi několika barevnými provedeními a tričko tak dokonale přizpůsobit vašemu vkusu.

Sdílej
PředchozíFiltrační láhve Bobble
DalšíMikroflanelové povlečení
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)