Sdílej

Svatební spodní prádlo

Svatební spodní prádlo – Ano, je to tady. Období, kdy vás váš snoubenec požádal o vaši ruku a vy jste řekla: ,,Ano.“ Tímto vaše přípravy bohužel, nebo bohudík, nekončí. Nastává čas, kdy si musíte zařídit místo svatebního obřadu, ale také místo, kde později budete tento krásný den slavit. A s tím se pojí zařizování všech věcí okolo, mezi nimi i svatebních šatů.

Svatební spodní prádlo

Vzhledem k tomu, že většina svatebních šatů je korzetového střihu, musíte si pod ně vzít podprsenku bez ramínek. A protože se jedná o vaši svatbu, měla byste být krásná nejen napovrchu, ale i tam, kde to není vidět. Ano, myslím tím svatbní spodní prádlo. Protože se určitě budete chtít cítit krásná, až se bude blížit vaše svatební noc.

Svatební spodní prádlo – Jaké spodní prádlo se na vaši svatbu hodí?

Vzhledem k tomu, že svatební šaty jsou bílé (vynechejme ten fakt, že občas se najde extravagantní nevěsta), měla byste mít i spodní prádlo, tj. podprsenka a kalhotky v bílé barvě. Neříkejte ne ani nějakému krásnému podvazkovému pásu. Ten bude zaprvé hezky vypadat, zadruhé vám bude držet vaše punčochy na místě, takže vám díky němu nebudou v záchvatu tancování padat.

screenshot_2017-01-04-13-18-40

Svatební spodní prádlo – Materiál a design je různorodý

Materiál pro svatební spodní prádlo může být různorodý. Můžete mít obyčejné bavlněné spodní prádlo, které neurazí, ale ani neokouzlí. O něco lépe bude vypadat prádlo s hedvábným, saténovým vzhledem. Bude se hezky lesknout a vy zazáříte. Další možností je pevná látka ve spojení s krajkou, která z vás udělá něžnou bytost. A ty odvážné? Ty se nemusí bát mít spodní prádlo složené jen z krajek. Avšak musíte dát pozor při výběru, jelikož by krajky nemusely být zrovna nejpohodlnější, kdyby byly z nějakého špatného materiálu. Krásně mohou vypadat i nějaké aplikace ve formě kamínků, peříček, atd.

screenshot_2017-01-04-13-19-06

Prádlo si nezapomeňte vyzkoušet

A poslední věc, o které byste měla vědět a myslet na ni: Vždy, pokud si kupujete spodní prádlo, tak byste si měla vyzkoušet, zda vám podprsenka sedí. Pokud objednáváte přes eshop, měli byste mít svoje přesné míry, protože není nic horšího, než nesedící spodní prádlo.