Sdílej

Plánování svatby není jednoduchý úkol. S tímto dnem se pojí mnoho zařizování a nečekaného rozhodování. Některé úkoly v plánování svatebního dne jsou příjemné, některé méně příjemné. Mezi ty příjemnější patří výběr a zkouška svatebních šatů či výběr svatebního obleku, výběr místa pro obřad nebo svatební hostinu, apod.

Svatební hostina

Nedílnou součástí každého svatebního dne je také svatební hostina, která by měla být spojená s krásným prostředím. Při jejím zařizování jsou důležité nejen dekorace, ale také stolování, jídlo a pití či zasedací pořádek. Svatební hostiny Brno nabízejí k dispozici nejen velký sál, ale také kapacitně menší svatební salónek.

Místo konání svatby

Před samotným výběrem místa na svatební hostinu je dobré si ujasnit několik základních věcí. Nejdůležitějším faktorem je počet hostů, podle kterého vybíráte místo svatebního obřadu či hostiny. Rozhodující pro svatební hostinu je také volba barvy stolování, do které bude svatební tabule dekorována. Vybrat si můžete z jakékoliv barevné variace od světlých přírodních tónů až po barevné aranžmá (fialové, zelené, červené, růžové, apod.). Stoly jsou většinou zdobeny středovými pásy ve vámi zvolené barvě, perličkami, okvětními lístky, ubrousky či svíčkami.

V Brně si můžete vybrat ze dvou sálů:

  • konferenční sál s pódiem
  • svatební salónek

Konferenční sál s pódiem

Konferenční sál s pódiem je dominantou celého hotelu. Ta je atraktivní pro větší skupiny lidí na konference, oslavy či svatební hostiny. Tento prostor má kapacitu 200 hostů. Velký sál nabízí mnoho dispozic stolového uspořádání, dostatek místa k volné zábavě, rautovému občerstvení či tanci.

Co se týče hudebního doprovodu, je zde k dispozici pódium. Toto vyvýšené pódium je vhodný pro živou kapelu, která svatební hostinu a zábavu skvěle doprovodí. Možnost je zapůjčit si i audiovizuální techniku. Sál je plně ozvučený a klimatizovaný.

Konferenční sál nabízí různé uspořádání stolů, které jsou většinou pro 8 až 12 hostů.

Svatební salónek

Pro menší svatební hostiny je svatebčanům a hostům k dispozici také menší salónek s kapacitou 50 osob. Ten je určen především pro menší svatby.

Sál je ozvučený, vytápěný i zcela klimatizovaný. Je zde možnost zapůjčení kvalitní audiovizuální techniky pro úžasný hudební zážitek. Na požádání je možné zajistit přípravu živé kapely či hudby.

Pokud hledáte ideální místo pro váš svatební den, v Brně si určitě vyberete. Krásnou svatební hostinu vám zajistí Svatební hostiny Brno, které zajistí nezapomenutelný obřad včetně bohaté svatební hostiny se vším, co k ní patří. Připraveni budou krásné dekorace v barvách, které si předem domluvíte.

Od obřadní síně či známého kostela je to jen pár kroků k místu, kde vás přivítají krásnými tradicemi, které novomanželům při jejich velkém dni nesmí chybět.