Sdílej

Seznamka TINDER

 

Seznamka TINDER-  Říká se, že každý má někde na světě svoji druhou polovičku, chcete-li lásku. Někdo má to štěstí, že ji objeví poměrně rychle, někdo vystřídá několik partnerů, než najde to pravé. Bohužel, na světě pobíhá i spousta těch, kteří svoji druhou polovinu hledají jak chtějí, ale po partnerovi jako by se slehla zem. Naštěstí máme spousty moderních technologií a mezi ně patří možnost registrace na nějaké online seznamce. Na seznamování se přes internet se dříve dívalo s rozpaky, v současnosti nejde o nic neobvyklého. Poznáte nové lidi a třeba vám to vyjde i ve vztahu.

Tinder seznamka

Tinder je online seznamka, která vznikla za účelem seznamování se mezi sebou. Poté, co si aplikace získala své fanoušky po celém světě, začala postupně pronikat i na českou online scénu. Tato seznamka je navržena tak, aby vyhovovala každému uživateli, který se zde zaregistruje. Vhodní přátelé se zde hledají na principu tzv. geolokace. Což znamená, že si zde nastavíte požadované informace. Mezi ty patří věk, pohlaví, jméno, fotka, poloha, vzdálenost a poté vám začne Tinder vyhledávat vhodné adepty pro seznámení. Vše je doplněno malou vychytávkou. Aplikace vám ukazuje uživatele a vy klikáte na srdíčko nebo křížek. Pokud klikne na srdíčko i uživatel na druhé straně, můžete zahájit kontakt. Pokud vám to vyjde, třeba si najdete nového partnera, se kterým si domluvíte setkání, sbalíte si tašku,  a dál už to bude na vás.

Jak se zaregistrovat na Tinderu

Nyní si řekneme, jak probíhá registrace do Tinderu. Nejlepší je pokud máte Facebook. Budeme předpokládat, že ano. Ten má v dnešní době téměř každý. Na registraci do online seznamky není nic složitého. Stačí si stáhnout aplikaci, kliknout na její ikonku a počkat na to, až se otevře. Poté klikneme na tlačítko Zaregistrovat se pomocí Facebooku. Poté už můžete Tinder aktivně využívat. Vyhodou toho, že se jedná aplikaci je to, že když se chcete do Tinderu dostat i po vypnutí aplikace, stačí znovu kliknout na ikonku a vše se spustí samo. Aplikace se sama od sebe neodhlašuje.

Tinder ke stažení

Pokud jste majiteli mobilních telefonů na platformách IOS nebo Android, můžete jásat. Tinder je online seznamka, která je určena ke stažení jako mobilní aplikace. Proto si stačí otevřít Google play nebo App store a můžete stahovat. Velkou výhodou této aplikace je její dostupnost zdarma. Tak co, už se těšíte na nová přátelství?