Sdílej

788dcd6e7dd5fdf2d51c2661c7466c18

Průhledné spodní prádlo

Průhledné spodní prádlo – Doby, kdy ženy nosily spodničky a o existenci podprsenky neměly ani potuchy jsou již dávno pryč. A co víc, vývoj módy, co se týče spodního prádla pro ženy se za ta dlouhá léta značně posunul.

 

Ráda byste si pořídila nějaké nové spodní prádlo? A ještě lépe, chtěla byste nějaké nové sexy spodní prádlo? V tom případě byste měla myslet na několik důležitých věcí. A které to tedy jsou?

Pozor na správnou velikost vašeho sexy průhledného spodního prádla

Málokteré z nás stačí pohled jen tak od oka, aby nám naše nové sexy prádlo padlo. Právě naopak, mnoho z nás tráví výběrem vhodné velikosti příliš dlouhou dobu v kabinkách obchodů. A taky je spousta těch, které neznají ani svoji velikost. Přitom je užitečné tuto informaci znát, a to z důvodu, že se bude stačit zaměřit při výběru pouze na čísla okolo vaší velikosti a tím se doba vašeho tápání zmenší. A jak svoji velikost změřit? Ze všeho nejdřív si musíte najít krejčovský metr, s pomocí kterého budete měřit. Měřit velikost svých prs je nejlepší nahá, aby byla výsledná velikost co nejpřesnější.

1) Si změřte svůj obvod pod prsy. Myslete na to, abyste byla uvolněná a tím pádem měřila skutečnou velikost a ne tu, kterou si přejete. Většinou naměříte něco mezi 65-85 centimetry. Tohle číslo si napište na papír. Je to první údaj.

2) Další údaj, který budete potřebovat je velikost okolo vašich prsou. Nejlepší je měřit přímo přes bradavky. Toto číslo bude větší.

3) Odečtěte od sebe větší velikost od nižší a výsledný rozdíl si zapište. Poté se podle tabulky velikostí podívejte na to, jakou velikost košíčku máte vy.

  • 10-12 cm = AA
  • 12-14 cm = A
  • 14-16 cm = B
  • 16-18 cm = C
  • 18-20 cm = D

Vaši konečnou velikost získáte z velikosti košíčku a z velikosti z bodu číslo dva.

Průhledné spodní prádlo – Kde nakupovat?

Možností, kde si nakoupit spodní prádlo je opravdu nepřeberně mnoho. Od obchodů, kde pracují naši cizokrajní spoluobčané, přes e-shopy, až po značkové obchody jako je například Victoria’s Secret. Osobně doporučuji, kupovat si dobře padnoucí kousky, které mají pohodlné materiály. Například celokrajkové kalhotky jsou sexy, ale měly by mít alespoň malou bavlněnou část ve svojí spodní části. A jak sexy prádlo vypadá? Podprsenky, kalhotky, korzety. Krajky, satén,.. možností je mnoho. A nyní trocha inspirace.

bra-362805__340

 

První z naší inspirace je tato podprsenka, která je sice něžná a ženská, ale také svůdná.

http-stores-1122614__340Další sexy možností je tento sexy komplet ve spojení roztimilých puntíků v kombinaci s krajkou.

Průhledné spodní prádlo

Další z možností je koupě bílé krajkové podprsenky, která se hodí hlavně na večer.