Sdílej

Sexy noční košilky nebo klasická pyžama? Vhodně zvolené pyžamo představuje jeden ze základních předpokladů pro kvalitní a ničím nerušený spánek. Zatímco někdo dává přednost pohodlí před vzhledem a do postele ulehá ve vytahaném tričku a trenýrkách připomínající spodní prádlo našich dědečků, pro jiného je právě vzhled oním nejdůležitějším faktorem pro výběr pyžama. A jaký názor na to máte vy? Dáváte přednost pohodlí před designem, nebo to vidíte úplně naopak? Pojďme se na jednotlivé možnosti blíže podívat!

 

Noční košile – pohodlí na prvním místě

Noční košile představuje nejpohodlnější druh pyžama, na který sází mnoho žen a dívek. Nejčastěji jsou vyráběny z bavlny, což je velmi příjemný materiál a mohou mít mnoho podob a provedení – od jednoduchých jednobarevných kousků až po modely s roztomilými potisky.

Sexy noční košilky

Flanelové pyžamo – komfort a teplíčko

Flanelové pyžamo v podobě dlouhých kalhot a svršku s dlouhým rukávem rovněž představuje velice oblíbenou variantu. Oceníte jej především v chladnějších dnech, kdy vám poskytne příjemný komfort a díky zvolenému materiálu vás i dokonale zahřeje.

 

Pyžamo, aneb co dům dal

Možná patříte k lidem, kteří si s volbou pyžama příliš nelámou hlavu, a do postele uleháte v tom, co vám vaše šatní skříň nabídne – nejčastější kombinací je volné pohodlné tričko a kraťasy nebo pánské trenýrky.

ok, proč nebýt sexy i v noci

Sexy noční košilky – vzrušení především

Velice svůdnou variantou jsou sexy noční košilky, kterým dávají přednost ženy toužící vypadat přitažlivě i tehdy, kdy ulehají ke spánku. Sexy varianta nočních košilek nejčastěji mívá kratší střih, je zdobena krajkami a existují i varianty, které odhalují kousky holé kůže.

 

Spánek ala Adam a Eva

Jsou lidé, kteří pyžamo nepoužívají vůbec a spí jednoduše tak, jak je příroda stvořila – zkrátka nazí. Má to svá pro a proti. Například v zimě může být spánek bez jakéhokoli oblečení docela rizikový a hrozící nachlazením, naopak v létě je spánek na Adama a Evu nejideálnější variantou.

 

Sdílej
DalšíDámské sportovní legíny
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)