Sdílej

Každá žena chce být krásná, svěží. Ale také i voňavá a hlavně bez spocených kruhů v podpaží. Ne vždy je jednoduché najít TEN přípravek, který dodrží vše tak, jak je psáno na obalu.

Fa, Adidas, Rexona, Dove a spousta dalších značek. Tyhle značky mají jedno společné a to je to, že se snaží vynachválit svoje produkty až do nebes. Což by šlo pochopit, každý musí vydělávat, jenže ne vždy platí, že cena odpovídá také svojí kvalitě. A já jsem si pro vás vybrala jeden tuhý antiperspirant a jeden antiperspirant ve spreji.

Fa sport ultimate dry

Tady tento tuhý antiperspirant jsem si vybrala z několika důvodů. Zaprvé jeho velikost je malá, tužíž ho mohu mít vždy v tašce. Dále mám ráda tuhé antiperspiranty celkově. A to z toho důvodu, že si potom nepřijdu ulepená. A jako poslední..Se značkou Fa jsem měla dobré zkušenosti.

Co mě však zarazilo, byl příslib 96 hodin bez pocení. Už na začátku jsem věděla, že to nezjistím, protože se nekoupat několik dnů? Leda kdybych stanovala v přírodě. Antiperspirant mě zaujal svojí svěží vůní, která je snadno kombinovatelná s parfémem. Na druhou stranu- s pocením mi pomohla vždy tak na 6 hodin. Což je podle mě slabé, když jde o sportovní edici.

img_20170109_102521

Dove original +vitamin E

Tento sprejový antiperspirant jsem si koupila nedávno. A to z toho důvodu, že mi sprejové ATP došly. Dove mám ráda. Hlavně to, že jejich produkty jsou krásně voňavé a zanechávají hebkou pokožku. To je z důvodu, že jednu čtvrtinu tvoří krém. ATP neobsahuje alkohol, takže tolik nedráždí kůži. Po jeho užití není třeba používat žádný parfém, tohle už Dove zvládne sám. Ochrana má trvat 48 hodin, tak jako vždy to není pravda, ale přesto je účinný i několik hodin.

img_20170109_102530