Sdílej

Erotické masáže patří ke stále vyhledávanějším druhům služeb. Primárním důvodem u nich není pouze vytvoření vzrušení. Proč je tento typ masáží tolik populární?

Vzrušení, které zasáhne celou bytost

Masáž potěší všechny vaše smysly. Samozřejmostí je totiž luxusně vybavené prostředí zajišťující příjemný pocit pohodlí i diskrétnosti. Masáže začínají ve sprše, dále mohou být spojené s pobytem ve vířivce nebo sauně. Užijete si tak dokonalou relaxaci.

Taktéž si můžete zvolit dívku, která se vás bude dotýkat tak, aby pro vás byla přitažlivá a masáž byla příjemná i po vizuální stránce. Každá masérka je navíc na počátku oblečena do svůdného spodního prádla, které v průběhu masírování odloží, aby ve vás probudila touhu a očekávání. Současně jednotlivé slečny ke své práci zaujímají zcela jedinečný a osobitý přístup. Stále je tak v jejich půvabné společnosti co objevovat.

V případě, že byste si nedokázali vybrat pouze jednu jedinou slečnu, masáže se mohou zúčastnit dokonce dvě dívky najednou. Ta se technikou v ničem neliší od masáže standardní. Hýčkat vás však budou hned dva páry krásných a zručných ruček.

Prožít dokonalou extázi může každý

A pozor, erotické masáže určitě nejsou vyhrazeny pouze pánům. Masáž pro páry představuje něžný a intimní zážitek, který prohloubí vaše vzájemné pouto a vnese nový náboj do vztahu. Erotiku pod rukama masérů mohou navíc vyzkoušet i samotné ženy.

V neposlední řadě si vybíráte i konkrétní typ masáže. Může to být například mimořádně oblíbený typ japonské masáže, která se jmenuje NURU. Svůj hlavní domov má ve vzdáleném Orientu, ale v Evropě je stále rozšířenější. Základním principem je užití speciálního NURU gelu, díky němuž se běžná masáž stává nezapomenutelným zážitkem. Gel má hebkou a klouzavou strukturu, která celou proceduru promění doslova v ódu na smyslnost.

Mnohem víc můžete zažít v salónu Luxury Erotic massage Prague, který najdete přímo v centru Prahy. Dobrá dostupnost, otevírací doba až do 22:00 hodin a možnost objednat se kdykoli pomocí sms nebo na telefonu slibují zážitek, který si zkrátka musíte zopakovat. Extra služby v podobě escortu nebo lesbi show jsou tu potom pro ty nejspokojenější, kteří budou chtít ještě víc.