Sdílej

Chcete dát ten pravý dárek, který zahřeje (nejen) u srdíčka, potěší, a ještě bude obdarovanému dělat radost po celý rok? V takovém případě se nabízí pár věcí, které rozhodně nezklamou. A většinu z nich můžete pořídit na jednom jediném místě. A to na Sexshopíku. Děsíte se, že přece své babičce nemůžete dát něco, co o sexu jen zdaleka slyšelo? Nechte se vyvést z omylu. I babička si ráda užije – a co teprve maminka, která má doma konečně trochu klidu?

Vánoční dárek pro maminku a tchyni

Máte milou či spíše „typickou“ tchyni? Ať je tomu jak chce, myslíme si, že si určitě potěšení zaslouží. Buď se pak stane o něco příjemnější – nebo jí dárkem dopřejete zkrátka nějaké ty příjemné chvilky. Oboje se jistě vyplatí, a to nejen jí.

Pro tchyni tak doporučujeme designový vyhřívaný vibrátor. Třeba ten od značky ZALO, který se dá považovat za skutečně umělecký kousek jak svými funkcemi, tak i vizuálním provedením.

A co pro maminku? Pokud jí nezvolíte podobný designový kousek plný potěšení, můžete vybírat z nabídky erotického prádla, které jistě potěší i tatínka…

Přírodní lubrikační gel na vodní bázi Sliquid Organics 125 ml

Dárek pro tatínka a pro dědečka

Zvláště vánoční čas je plný stresu a náročných chvil, které si pohrávají s nervy i těch nejsilnějších jedinců. A to, že prsa působí na muže silným antistresovým účinkem, to potvrzuje nejedna vědecká studie. Antistresové prso tak na nervy opravdu pomůže – a kdo ví, třeba tím svým blízkým darujete i o trochu pevnější zdraví.

Z vážnějších dárků se pak nabízejí například masturbátory

Vsaďte na jistotu

Chcete mít naprostou a skálopevnou jistotu, že dárkem nezklamete? Potom se nabízí ten nejlepší dárek. Poukaz v libovolné hodnotě. Tím můžete obdarovat téměř kohokoliv a můžete si být jistí, že si vybere přesně to, co potěší právě jeho potřeby.