Sdílej

Strašák visí ve vzduchu, za chvilku je tu léto a s ním plavková sezóna. Pohled do zrcadla vás děsí, přes zimu se totiž nahromadily faldy. Z nelichotivé situace se dostanete snadno. Stačí se odhodlat, začít cvičit a přitom dodržovat několik pravidel a za chvilku máte postavičku jako lusk. Vykročíte si za dokonalou postavou ještě dnes?

Postavte se problému čelem

Možná jste do šatníku zařadila volnější trička, aby skryla nelichotivé křivky vaší postavy. Neschovávejte se sama před sebou, postavte se výzvě čelem. Až budete sama doma, svlékněte se jen do spodního prádla a postavte se před zrcadlo. Ihned vyjde najevo, co je potřeba zlepšit. Udělejte si fotografii a změřte obvod problémových partií. Máte základ, který se díky vaší píli začne razantně měnit.

Pestrý jídelníček bez mučení

Kila půjdou dolů jedině v případě, když se zaměříte na jídelníček a začnete zdravě jíst. Do těla musíte dostat hlavně bílkoviny, aby svaly mohly růst a tuky mizet. Důležitý je i přísun vitamínů, vlákniny a minerálů. Několik dobrých rad, jak se stravovat, najdete v těchto článcích. Vyvarujte se hlavně sladkým a tučným jídlům.

Najděte si „druhý domov“ a hurá na věc

Vaším druhým domovem se minimálně do léta musí stát posilovna. Zde pod dohledem trenéra přeměníte své tělo a získáte postavu, se kterou se v létě pochlubíte. Pokud bydlíte v Praze, máme pro vás tip, je to Kentoya fitness posilovna Praha. Je oblíbeným místem profesionálních sportovců i amatérských nadšenců.

Vašim trenérem se může stát i mistr České republiky Lukáš Osladil. Cvičení si užijete na moderních strojích a nabídnou se vám i další výhody. Součástí posilovny je solárium Praha. Když po tréninku strávíte několik minut v příjemném teple, vaše svaly vám za to poděkují. Zajít si můžete také na blahodárnou masáž.

Možná vás to na začátku bude bolet, ale nevzdávejte to! Zkuste přemluvit kamarádku, ať se do cvičení pustí s vámi. Ve dvou se to lépe táhne. Přejeme hodně úspěchů na cestě za krásou.

 

Sdílej
PředchozíJarní dámské bundy
DalšíRychlé účesy pro každou příležitost
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)