Sdílej

Hledáte nového partnera či partnerku a přátelé? Máme pro Vás tip na novou internetovou seznamku Twoo.com.

Twoo je nová internetová seznamka, pro ty, kteří se chtějí pobavit nebo sbližovat v přátelském nebo milostném vztahu. Podstatou celého internetového portálu je seznamování, ať za účelem přátelství nebo vztahu.

Jak se registrovat?

Nejdůležitějším krokem na seznamce Twoo je registrace, která probíhá klasickým způsobem. Při registraci vyplňujete jméno, e-mail, heslo a místo, kde bydlíte. Twoo využívá registraci přes Váš profil na Facebook nebo potvrzením skrz e-mail. Ihned po přihlášení budete vyzváni k nahrání své vlastní fotografie. Fotografii můžete nahrát z Vašeho zařízení nebo se vyfotit z webkamery. Pokud svou fotku nenahrajete, nebudete se moci seznamovat.

Na svém profilu můžete vyplnit i svou povahu, záliby, čemu se věnujete, apod. Tyto informace můžete sledovat i u svých nastávajících partnerů či přátel.

Úprava profilu

Pokud máte registraci úspěšně za sebou, můžete si Váš profil s informacemi dále upravovat. Několik základních a efektivních informací můžete provést v sekci nastavení, která se Vám zobrazí po přihlášení na Váš účet.

Automatické vyhledávání profilů

Systém automaticky generuje profily z Vašeho okolí, věku a pohlaví, takže se nemusíte bát, že Vám vybere někoho na sta kilometrů daleko.

U jednotlivých profilů se s osobou můžete okamžitě seznámit, hned jí odmítnout nebo si profil uschovat na později.

Twoo unlimited

Pokud chcete využít potenciál seznamky Twoo na maximum, doporučujeme Váš účet převést na Unlimited. Tento typ účtu Vám zpřístupní mnoho nových funkcí. Díky těmto funkcím budete mít seznamování mnohem snažší.

Cena jednotlivých balíčků je různá. Doporučujeme si ji vždy koupit na delší časové období, protože můžete ušetřit až 60 % z celkové ceny.

Pokud jste již své přátelé či nového partnera/novou partnerku objevili, doporučujeme celkové smazání profilu. Smazání profilu najdete po přihlášení v sekci nastavení.

Sdílej
PředchozíJak si opticky zeštíhlit postavu
DalšíJericho kosmetika
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)