Sdílej

Léto máme tady a čeká nás dva měsíce prázdnin – dovolené, cestování, výlety, sportování, večírky a zábava. S tím souvisí i vybavení šatníku, vhodné módní doplňky a dokonce i nutnost obstarat si cestovní kufr, pokud žádný nevlastníte.

V ruksaku určitě všechny věci převážet nebudete, zvlášť čeká-li vás dlouhá cesta letadlem či autobusem na vysněnou dovolenou. Společně se dnes podíváme na nejžhavější letní doplňky. Ještě stále máte hromadu času si některé opatřit.

Krátké šortky

Krátké šortky jsou nejen letos IN. S přehledem nahradí minisukni a přitom se nemusíte obávat, že vám poleze zadek ven. I když u těch odvážnějších a opravdu hodně vykrojených šortek zadek ven leze – v tomto případě je to účel. To si však mohou dovolit mladé slečny a ženy s vypracovaným pevným pozadím. My však máte na mysli krátké šortky, ke kterým si můžete nazout botasky a stejně tak i lodičky. Jsou universální a během léta je 100 % využijete.

Šátek

Lehoučký šátek s letní tématikou je něco, co byste měly mít milé dámy stále u sebe. Klidně ho můžete mít ukrytý v kabelce, ale z šátku kdykoliv vykouzlíte sexy top, pokrývku hlavy, sukni či šaty. To oceníte nejen na pláži, ale i na odpolední párty, kdy vás stylový a hlavně prodyšný šátek ochrání před ostrým sluníčkem.

Sluneční brýle

Kabelka Guess je určitě něco, ale teprve se slunečními brýlemi Guess to bude kompletní. No, a když to nebude zrovna Guess, nevadí. Na sluneční brýle však myslete! Jde nejen o ochranu vašich očí, ale i žhavý doplněk tohoto léta. V módě jsou retro kočičí oči, mouchy, ale i transparentní rámečky, pilotky a mnoho dalších. Výběr máte neomezený.

Kloboučky a kšiltovky

K dalším módním doplňkům léta patří klobouček nebo kšiltovka. Trendy jsou i šátky s kšiltem. Mohou být romantické, ale i sportovní a rozverné. Záleží pouze na vás, kterému typu pokrývky hlavy dáte přednost. Pořídíte-li si však retro brýle, pak zaručeně vsaďte na retro šátek.