Sdílej

MyKETO recenze – je to víc než jen obyčejný hubnoucí protein pro ženy a muže. Pracuje s ketózou, která je pro naše tělo přirozená, ale zároveň ji povyšuje doslova do královských hodnot a umožňuje nám čerpat její benefity po dlouhou řadu dní a nejenom v okamžicích, kdy aktuálně pátráme po snadno dostupném zdroji energie (například po probuzení).

Navíc jde o ryze český projekt, určený pro rychlé, zdravé a především pohodlné hubnutí. Výrobky MyKETO charakterizuje na jedné straně jejich skvělá chuť a široký výběr a na straně druhé také jejich rychlá příprava. Pět minut vám stačí i na přípravu hlavního jídla, víc opravdu nepotřebujete. Klíčem k úspěchu je použití kvalitních surovin bez jakýchkoli škodlivých přídatných chemikálií. Oškliví se vám hubnoucí koktejly z lékárny kvůli přítomným sladidlům? Aspartam ani acesulfam u MyKETO nenajdete, stejně jako glutamát, fosforečnany a další nežádoucí příměsi.

MyKETO zkušenosti – přirozená chuť jako váš nejlepší pomocník při hubnutí.

Hubnout se má totiž s chutí. Nemá cenu se stresovat několik týdnů nad jídelníčkem, který poté s chutí opustíte a vrátíte se zpět ke svým zažitým, návykům. Pokud lze někde hledat základy obávaného jo-jo efektu, pak právě tady.

Naproti tomu MyKETO podpoří a potěší vaše chuťové buňky a zároveň ve vašem těle vyvolá tzv. ketózu. U té se na chvíli zastavíme. Jde o proces, při kterém naše tělo spaluje usazené tuky. Určitě ho dobře znáte třeba z vyprávění Eduarda Štorcha a jeho lovců mamutů. Tehdy se tlupa v období tahu velkých zvířat doslova nacpala k prasknutí a často až nepříjemně ztloustla, aby pak o nabyté kilogramy snadno přicházela v obdobích nedostatku, kdy děti „byly jako kost kůže.“

Do takového extrému samozřejmě zacházet nechceme. Ovšem pokud si uvědomíme, na jaký rytmus bylo naše tělo až donedávna zvyklé, nemůžeme se podivovat nad tím, že problém štíhlé a dobře tvarované postavy je v těchto dnech mnohem palčivější než kdy dřív. Dnes nás totiž žádné přírodní podmínky nenutí po dlouhé měsíce hladovět a nabraný tuk tak jednoduše nemáme kde shodit. Naše tělo to ale neví a stále ho ukládá – tak nějak pro strýčka Příhodu.

Co je to ketóza a jak jí docílit

Ale zpátky k tomu zvláštnímu slovu. Ketóza. Co to vlastně je? Jde o proces, při kterém tělo spaluje naše vlastní tukové zásoby. Ovšem představa, že ho musí vyvolat pouze hladovka, je mylný. V běžném životě to tak často je – naše tělo se dostává do mírného stavu ketózy třeba každé ráno ještě předtím, než dostane svou první porci bílkovin, tuků a cukrů ze snídaně. Množství tuku, které se tak spálí, je však velmi malé.

Ve skutečnosti najde ani tak o množství přijímané potravy, jako spíše o její složení. A jaká složka je v tomto případě klíčová? Možná vás to překvapí, ale sacharidy. Ano, právě ovoce a zelenina byly v zimě tak špatně k dostání a proces ketózy se tak mohl úspěšně nastartovat. Příjem masa, tuků nebo mléčných výrobků nevadí.

A stejného principu můžeme využít i dnes. Stačí si odepřít sacharidy a je už napůl vyhráno. Potíž se však ukrývá v tom, co všechno vlastně z jídelníčku vyřadit. Tyhle zákeřné složky potravin totiž najdete třeba i v pečivu, rýži (a vůbec výrobcích z obilovin), některých druzích zeleniny a samozřejmě i ve vašich oblíbených pochutinách (často je pro zlepšení chuti obsahují třeba i smažené chipsy).

Oproti tomu vysokoproteinová dieta, jakou MyKETO bezesporu je, umožňuje dosáhnutí tohoto cíle opravdu snadno a rychle. Nehladovíte, nepřicházíte o cennou svalovinu a přitom každý týden shodíte něco ze svých tukových zásob.

Měli byste vědět: právě proteiny tvoří důležitý stavební materiál svalové hmoty. Mnoho diet je ve svých jídelníčcích omezuje, a vy pak kromě tuku ztrácíte právě i cennou svalovou hmotu. Díky tomu si zpomalujete svůj bazální metabolismus (svaly spotřebují více energie než tuk) a následně se vám shozené kilogramy vrátí o to rychleji.

MyKETO výhodné balíčky pro manažery i ženy v domácnosti

Díky nízkosacharidové (alias vysokoproteinové) dietě může hubnout prakticky každý (několika málo zdravotním výjimkám se ještě budeme věnovat níže). Stačí mít chuť něco změnit a tak trochu slevit ze svých každodenních stravovacích návyků – káva s cukrem nebo alkohol bude totiž pro několik následujících týdnů tabu.

A jaké jsou hlavní výhody MyKETO?

 • lahodná chuť jídel i výživových koktejlů
 • netradiční druhy na výběr (bramboráčky, masové ragú apod.)
 • výrazné a především rychlé výsledky
 • ryze český původ
 • podpora kvalifikovaných výživových poradců
 • rychlá příprava
 • více než 25 let zkušeností na našem trhu

Měli byste vědět: Je to tak. MyKETO totiž patří pod společnost GOLDIM, kterou si můžete pamatovat jako výrobce produktů nejenom pro děti. Pokud vám něco říkají názvy jako Kulíšek nebo BABIO, pak jste na té správné adrese.

MyKETO – dobrý průvodce na cestě ke štíhlé linii

Proteiny nás dokáží zasytit na velmi dlouhou dobu a zároveň dodávají našemu tělu nezbytné živiny. A právě toho využívá proteinová nebo také ketonová dieta MyKETO. Komplexní proteinový jídelníček se postará o zdravé a redukční stravování během celého dne. Nejdříve se stravujete pouze díky výrobkům MyKETO a později vám jejich proteinová jídla přímo nahrazují dvě nebo tři běžná jídla každý den. Jde o jakýsi mezistupeň, který vám bez větších zádrhelů zprostředkuje návrat v běžnému vyváženému jídelníčku. Jo-jo efektu se tedy obávat nemusíte, pokud ihned po ukončení diety nezačnete znovu navštěvovat cukrárně nebo holdovat většímu množství alkoholu. Ten totiž obsahuje mnohem více cukru, než byste do něj na první pohled řekli.

Ve druhé fázi tak můžete začít den třeba s proteinovým koktejlem MyKETO s příchutí vanilky nebo čokolády, pokračovat lehkým obědem, zakousnout si proteinovou tyčinku a pro zahnání pocitu hladu po návratu z práce si dopřát další vynikající protein nebo polévku, složenou téměř výhradně z těch nejkvalitnějších bílkovin.

Při klasickém MyKETO programu pak již po dvou až třech dnech svůj organismus přivedete do stavu tzv. ketózy, při níž se začínají samovolně spalovat tukové zásoby. Jinými slovy, pokud vašemu tělu chybí jednoduchá energie ve formě cukrů, dokáže si ji velmi snadno opatřit někde jinde, a to právě v tucích.

Právě proteinové nápoje jsou nejznámějším symbolem ketonové diety MyKETO. Dnes si již můžete vybírat z mnoha různých druhů a typů. Mezi příchutěmi nechybí ani Mango, malina, višeň, jahoda-vanilka, banán, bílá čokoláda, kapučíno nebo třeba čokoláda. Protein pro ženy v podobě horké novinky Piňa colada proteinový nápoj pak staví na příjemných prožitcích z dovolené, jež vás při vašich hubnoucích snahách 100% podpoří. Vysoká koncentrace proteinů v nápoji pomáhá potlačit chuť k jídlu, déle udržuje pocit sytosti a v kombinaci s pravidelným tréninkovým nasazením zrychlí váš organismus a umožní vám spalovat tuky ještě rychleji a efektivněji.

MyKETO diskuze aneb ještě něco navíc

Cítíte, že váš jídelníček má do vyváženého zdravého stravování daleko, ale přesto nechcete házet flintu do žita? Pak se vám možná více zalíbí podpora detoxikace organismu a funkcí jater skrze program pH-Optimal Forte. Zkvalitní váš život a zároveň pomůže postrčit ručičku na váze o něco níž. V

MyKETO chuť – aneb na klasický nešvar ketodiet zapomeňte

A jak nám dieta chutnala? Musíme říct, že opravdu překvapivě dobře. V banánovém koktejlu jsou sušené banány, v tom kakaovém opravdové kakao – a tak bychom mohli pokračovat. Právě absence umělých příchutí dělá z MyKETO to, k čemu se budete chtít opravdu rádi a často vracet.

První tři se vám může jejich chuť zdát tak trochu mdlá, to nepopíráme. Ovšem vinu na tom máme my sami. Naše chuťové pohárky jsou totiž tak přetížené od nejrůznějších umělých barviv, konzervantů a dochucovadel, že jim zprvu bude dělat potíže adaptovat se na mnohem přirozenější chutě. Po třech dnech by však mělo všechny odeznít a nadále se budete užívat chuti MyKETO zcela bez překážek.

Samozřejmě sto lidí bude mít sto názorů a prakticky vždy se najde něco, co vám chutnat nebude, někdo nemůže přijít na chuť houbové polévce, jiný zase třeba kapučínovému koktejlu. Je to značně individuální. Takže pokud to myslíte se svým hubnutím opravdu vážně, neváhejte investovat do několika ukázkových balíčků, kde si všechny chuťové nuance ověříte takříkajíc na vlastní kůži. Nebo se jednoduše smiřte s tím, že produkty, které vám chutnat nebudou nahradíte jinými a posléze je prodáte třeba kamarádce, které padnou do oka. Mimochodem hubnutí ve dvou jde vždycky lépe – to kdybyste potřebovali motivaci pro začátek.

MyKETO kde koupit a co ještě vědět?

Ryze česká vysokoproteinová dieta MyKETO není omezena jen na internetový prodej, tak jako mnoho jiných obdobných produktů. Navázala spolupráci i s několika odbornými výživovými studii po celé ČR pokud budete mít štěstí, najdete některé z nich i ve svém okolí.

Ale pokud ne, nezoufejte i přes internet se vám dostane stejné podpory a pečlivé konzultace jako při osobním kontaktu – byť ten mnoho z nás kvůli pohodlí stále ještě upřednostňuje.

 >>  NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE  <<

Každý všední den si můžete vyžádat radu nebo rovnou konzultaci. Potěší vás i čas. Poradkyně na vás totiž čekají každý den od 9:00 do 19:00 hod. A to je mnohem velkorysejší časové rozpětí, než bývá obvyklé. A pokud byste se přece do tohoto časové okna nevešli nebo byl váš problém či dotaz rozsáhlejší, neváhejte využít i jejich e-mailové adresy. Odpovědi přicházejí poměrně rychle (samozřejmě kromě víkendu, tam si budete muset počkat až na první pracovní den).

MyKETO recenze – jak jsme si poradili s obávanou „ketochřipkou“?

Už jsme tak trochu nakousli fakt, že ketodieta není vhodná pro všechny. Vyhnout by se jí měli lidé trpící zejména poruchami ledvin a jater, i když někdy je pod odborným dohledem možná. Konzultaci doporučujeme také osobám, trpícím vysokým tlakem, migrénami nebo sportovcům, kteří chtějí shodit větší množství kilogramů, aniž by přitom narušili své tréninkové plány. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na těhotné a kojící ženy. V tucích se totiž ukládají toxiny a ty by mohly přecházet skrze placentu nebo mateřské mléko do organismu dítěte. A to zcela jistě není žádoucí.

Ovšem i v případě, že nepatříte do žádné z rizikových skupin se dost možná startovacím obtížím v případě ketózy nevyhnete. Ano, mluvíme o tak často zmiňované ketochřipce. A co to vlastně je? Abychom to pochopili, musíme se vrátit zpátky k samotnému procesu ketózy.

Našemu tělu jednoduše chvíli trvá, než vyčerpá zásoby glykogenu uložené v játrech – a to cca asi 24 hodin. Poté se musí na vzniklou situaci ještě adaptovat. Může se tak objevit větší únava, průjem (nebo i zácpa) či nepříjemné bolesti halvy. Ano, právě tak se ketochřipka projevuje., naštěstí nabývají příznaky natolik intenzivní, aby vás vyřadily z běžného života a do čtyř dnů samy odezní. Pokud s nimi ovšem počítáte, nemohou vás překvapit a proces hubnutí tak nebude narušen.

Výsledky ketózy díky MyKETO se projeví už po prvním týdnu

Pokud proces ketózy žádným způsobem nenarušíte, můžete se na první shozené kilogramy těšit už po týdnu. I když zčásti půjde o vodu, najdete tu i nějaký ten tuk. Navíc nebudete trpět hladem, protože výrobky MyKETO vynikají vysokou sytící schopností. Oblíbili si je dokonce i muži, kteří předtím jedli v rámci hlavních jídel značně velké porce a neváhali se v následujících hodinách ještě „docpávat“ nejrůznějšími svačinkami.

Sytící efekt se stará o to, aby se žádný pocit hladu nedostavil. A co obávaná „mlsná?“ Tu zase zkrotí stabilizace cukru v krvi, o niž se vysokoproteinová dieta rovněž zaslouží. Asi není třeba zmiňovat, že rychle obdržené výsledky jsou velmi motivující a pomohou vám v dalším setrváním na dietě.

Co by měl mít kvalitní protein na hubnutí? Vzít si ho s sebou můžete i do posilovny

Vysokoproteinová dieta je charakteristická tím, že pro shazování váhy žádnou zvýšenou aktivitu nepotřebujete. Naopak začít sportovat ve chvíli, kdy jste předtím po dlouho dobu nic nedělali, by mohlo být z hlediska únavy a fyzické kondice spíše kontraproduktivní. Ale co tedy dělat s tím, když už za sebou nějaké dosažené sportovní výsledky máte a rádi byste v nich pokračovali?

Ještě před nákupem vhodného proteinu se rozmyslete, jakému účel bude u vás sloužit. Jestliže je vaším hlavním cílem zpevnění a vyrýsování těla, sáhněte po proteinu s vysokým obsahem aminokyselin. Právě ty jsou totiž spojovány s přímým zotavováním svalů. Díky nim můžete po cvičení rychle a účinně relaxovat a regenerovat a příště se do další série cviků pustit s ještě větší vervou. Kvalitní proteiny také pomáhají opravit vaše svaly a do jisté míry zmírňují bolesti, které zápřah v posilovně často provázejí. MyKETO dokáže vyhovět oběma kritériím, pokud však plánujete shodit více než 10-20 kilogramů, doporučujeme před zahájením hubnutí vsadit na odbornou konzultaci.

A nezapomínejte ani na další složky kvalitního proteinu pro ženy, zejména na vápník nebo železo, kterých mají příslušnice ženského pohlaví obvykle nedostatek. Železo je nezbytné pro správné fungování oběhového systému, dobře vstřebaný vápník je zase prevencí osteoporózy a dalších onemocnění pohybového aparátu. Kvalitní proteiny pro ženy po cvičení by proto měly tyto složky nepochybně obsahovat. Vždyť kdy jindy dodat tělu tolik potřebné vitamíny a minerály než právě pro náročném tréninku? I v tom je dieta MyKETO perfektní. Neobsahuje totiž jenom proteiny, nýbrž všechny důležité složky, které během každodenního stravování potřebujeme. Dokáže tak plnohodnotně nahradit každodenní jídelníček a vám tak nebudou chybět žádné důležité mikro ani makro živiny.

Pro koho jsou proteiny po cvičení vhodné? A kolik se po nich dá zhubnout?

Takovou otázku slyší instruktoři ve fitness centrech asi nejčastěji. Stručně řečeno, zabývat by se jimi měla každá žena, která pravidelně cvičí a zároveň si chce zvýšit výkon a urychlit výsledky přijímáním optimální dávky bílkovin každý den. Určitě je dobré vědět, že nejlepší výsledky mají proteiny pro ženy podané těsně po tréninku. Koktejly MyKETO se připravují velmi jednoduše v šejkru a plnohodnotně nahradí jakékoliv denní jídlo nebo dodají energii po vysilující návštěvě fitka. A pokud vás čeká dlouhá cesta domů, pohodlně si je připravíte i třeba přímo v šatně. Stačí smíchat s vodou z pet lahve, v ideálním případě prošejkrovat a vypít. Můžete použít svůj vlastní šejkr nebo ten, který dostanete zdarma k nákupu výhodných balíčků, je to jen a jen na vás.

A jak je to s rychlostí hubnutí? Ta je s cvičením i bez silně individuální. Záleží na pohlaví, věku, předchozích zkušenostech s dietou, rychlosti bazálního metabolismu apod. všeobecně se dá říct, že očekávat úbytky desítek kilogramů za měsíc by bylo přehnané. Naopak, cílem MyKETO je výhradně zdravé hubnutí, při němž přicházíte nanejvýš o 0,5 – 2,5 kilogramu tuku týdně. Předejdete tak tomu, aby vaše tělo „zpanikařilo“ z období nedostatku a začalo si do tukových zásob ukládat ještě více. To bychom totiž zaručeně nechtěli.

MyKETO cena – kolik hubnutí s MyKETO stojí?

Pokud byste měli tu smůlu a nenarazili na žádnou akci, pohyboval by se cena jednoho vašeho jídla okolo 65 Kč. To ovšem u MyKETO prakticky nehrozí. Každý měsíc tu najdete něco výhodného a zajímavého. Není tak problém stlačit cenu jednoho jídla třeba i na hodnotu okolo 50 Kč. Stačí využít třeba aktuálně výhodných hubnoucích balíčků (v nabídce najdete třeba i ten, určený po dva – takže hubnutí s kamarádkou nebo kolegou z práce bude snadnější) a slevy na vás čekají i v nejrůznějších kategoriích. Někdy jsou to třeba palačinky a omelety, jindy proteinové koktejly.

MyKETO výhodný balíček maxi platinum

Chcete si rovnou dopřát to nejlepší, co je na tomto poli k dostání? Vsaďte rovnou na kompletní pětitýdenní balíček z dietního programu MAXI. Už na počátku svého hubnutí si totiž vyberete hmotnost, které chcete dosáhnout a té se poté držíte. Vybrat si můžete mezi programy soft, medium a maxi.

MyKETO výhodný balíček maxi platinum je první fází celkem dvanáctitýdenního komplexního plánu, který vám umožní shodit až 16 kilogramů! Jde o jídla určená pro první i druhou fázi ketodiety, rozčleněná podle způsobu použití. A na co se tedy můžete těšit?

 • Snídaně: 35 ks (zahrnuje proteinové kaše a pudingy – v balíčku získáte mix nejlepších příchutí)
 • Svačiny: 70 ks (zahrnuje proteinové koktejly a panna cottu – v balíčku získáte mix nejlepších příchutí)
 • Obědy: 14 ks (zahrnuje proteinové polévky a hlavní jídla – v balíčku získáte mix nejlepších příchutí)
 • Večeře: 35 ks (zahrnuje proteinové polévky a omelety – v balíčku získáte mix nejlepších příchutí)

Celkem tedy získáte neuvěřitelných 154 ks lahodných jídel. A nebudete chybět ani informační brožura a šejkr MyKETO navíc zdarma. V první fázi konzumujte pouze jídla MyKETO. Konkrétně jde o první dva týdny, později je budete nahrazovat povolenými potravinami (ve zkratce masem, mléčnými výrobky a zeleninou – více se dozvíte právě v informační brožurce). Jde o skvělou příležitost shodit přebytečné kilogramy ještě před vánočními svátky a pochlubit se tak rodině skvělou postavou a zároveň si bez výčitek (byť v rozumné míře) dopřávat klasické štědrovečerní menu a sváteční pochutiny.

Co byste měli vědět:

Výhodná cena má jednu malou nevýhodu – příchutě si není možné zvolit a jsou dodávány podle aktuálních skladových zásob. Na druhou stranu lze proteinová jídla vzájemně zaměňovat, takže není problém prohodit např. oběd se svačinou apod. jen si musíte dát pozor na to, abyste během dne nekombinovali dvě jídla, připravovaná na oleji (např. dvě omelety).

MyKETO výhodný balíček maxi platinum tak není problém přizpůsobit jednotlivým potravinovým alergiím a intolerancím – koneckonců stejně jako MyKETO dietu jako takovou. Takže pokud trpíte alergií na lepek, sóju nebo laktózu, jednoduše si vyberete produkty, které tyto složky neobsahují. U jakýkoliv jiných typů potravinové znevýhodněnosti je vhodné konzultovat svůj zamýšlený ketoprogram s výživovým poradcem.

MyKETO – zhodnocení na závěr

Česká, chutná a zaměřená na zdravé hubnutí – co víc si od ideální ketodiety přát? MyKETO splní všechny tyto body do puntíku. Hubnutí s ní vás bude jednoduše bavit a co víc – bude trvalé. Nečeká vás žádný jo-jo efekt (pokud se nevrátíte k extrémně nezdravé stravě) a navíc si pročistíte i chuťové buňky, takže propříště bezpečně rozeznáte všechny potraviny s přidanými látkami pro lepší chuť (např. glutamát). Za nás tedy rozhodně doporučujeme.

 >>  NEJLEVNĚJI K DOSTÁNÍ ZDE  <<