Sdílej
Mikroflanelové povlečení

Mikroflanelové povlečení potěší všechny milovníky komfortního spánku

Mikroflanelové povlečení – Přibližně jednu třetinu svého života trávíme v posteli. Ta je pro nás místem, kde se chceme cítit útulně a pohodlně. Jen tyto vlastnosti nám zaručí posilující a ničím nerušený spánek, tak důležitý pro optimální start do nového dne. Mikroflanelové povlečení svou hebkostí a mazlivostí připomíná blažené časy dětství. Navíc se snadno převléká i udržuje.

Mikroflanelové povlečení

Pamatujete si ještě na svého oblíbeného plyšového medvídka? Na ten důvěrný něžný dotyk na tváři při každém usínání? Mikroflanelové povlečení vám tyto okamžiky úspěšně připomene. Podobá se mikroplyši, má ale proti němu řadu výhod.

Mikroflanelové povlečení nebo mikroplyš?

Obě tyto tkaniny jsou tvořeny hustými krátkými chloupky, které zajišťují vysokou hřejivost textilií, ideálních pro všechny zimomřivce. Mikroflanelové povlečení má však chloupky plošší a jemnější. Na dotek je nejvíce podobné hladké zvířecí srsti – kožíšku s ceněným tepelným komfortem. Matově lesklé mikroflanelové povlečení vás nezradí ani v té nejtužší zimě, ale oceníte ho i během deštivých letních týdnů. Okolní vlhkost k vašemu tělu nepustí a zároveň dobře odvede pot. V povlečení z mikroflanelu se tedy rozhodně nezpotíte.

Mikroflanel – materiál pro chytré hospodyňky

Zároveň se mikroflanelové povlečení velmi snadno udržuje. Pere se v automatické pračce na 30 nebo 40°C (podle doporučení výrobce), nevytváří žmolky a rychle schne. Žehličku potřebovat nebudete a línajících chloupků se také nemusíte bát. Kvalitní mikroflanel tímto nešvarem netrpí.

Díky vyšší gramáži počítáme mikroflanel mezi velmi kvalitní materiály a díky složení ze 100% polyesteru jde o textilii vhodnou pro alergiky. Roztoči ani jiné škodlivé organismy se v něm totiž dlouhodobě neudrží.

A co vy? Také chcete vyzkoušet, jaké je to spát v teplém a útulném hnízdečku? Prostěradla mikroflanel 90×200 se hodí do každé ložnice a v kombinaci s mikroflanelovou ložní soupravou se jejich efekt násobí. Na Spovleceni.cz jsou k dostání i další žádané rozměry včetně povlečení na francouzskou deku a rodinné postele.

Kvalitní barvy a použité tisky zaručí vaší ložnici dlouhodobě krásný a atraktivní vzhled. A z široké nabídky barev a vzorů si zaručeně vybere každý.