Sdílej

Dá se určitě tvrdit, že svatbu prožívají více ženy než muži. Pro ženy je svatební den spolu s porodem dítěte jedním z nejdůležitějších dní v životě, a proto se na něj ženy patřičně připravují. Jde o několika měsíční přípravy, aby se nezapomnělo na sebemenší detail. Jedním z úkolů, které je třeba na svatbu zajistit, jsou svatební oznámení. Oznámení lze vybírat z několika katalogů a více než 1 000 druhů. Lze tak oznámit svým nejbližším a přátelům svatbu velmi originálně a stylově, a to s možností rozhodnout se podle ceny, kvality nebo rychlosti tisku. Zkrátka každý si může vybrat svatební oznámení podle svého.

Vlastní fotografie nebo originální text

V dnešní době už fungují firmy, které na svých internetových stránkách nabízejí možnost si nakonfigurovat svatební oznámení na míru. Jedním z nich je kyoprint.cz. Na oznámení, které je vyráběno nejrůznějšími moderními metodami, jako je horká ražba, tvarový nebo digitální výsek nebo slepotisk, můžete mít vlastní fotografii a originální text. Vybírat lze z několika desítek druhů papíru, mezi které patří nejrůznější metalizované typy papíru nebo pergamen. K mnoha druhům oznámení je už v ceně započítána dopisní obálka.

Po dokončení návrhu jej stačí schválit a nechat jej zadat do tisku, poté do několika pracovních dní dostanete Vámi navrhnuté svatební oznámení do Vaší poštovní schránky.

Sdílej
PředchozíTip na dokonalou dovolenou ve znamení luxusu
DalšíDokonalé snubní prsteny
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)