Sdílej

Luxusní dámské spodní prádlo

 

luxusní spodní prádlo

Luxusní dámské spodní prádlo- ráda chodíte hezky oblečená, ať už se jedná o kterýkoliv kus vašeho oděvu? I když se jedná o spodní prádlo? A ráda byste do svého prádla zainvestovala a pořídila si nějaké luxusní spodní pádlo? V tom případě si pojďme říct něco o těch více exkluzivních značkách, které jsou ve světě opravdu věhlasné.

Ženy jsou osoby, které si na to, jak chodí oblečené, ve většině případů velmi potrpí. Navíc, mnoho z nich je ochotno do spodního prádla investovat i nemalé peníze. Protože to za to stojí. Pokud nevíte, jak si změřit vaši velikost, koukněte se do tohoto článku. Je tam popis toho, jak při měření postupovat tak, abyste si pořídila podprsenku dobrých rozměrů.

Victoria’s secret

Světoznámá značka se spodním prádlem znamená v překladu Viktoriino tajemství. Tato značka vznikla v roce 1977. A to pod taktovkou Roye Raymonda. Ten se totiž při nákupech spodního prádla se svojí ženou necítil zrovna nejlépe, tak si řekl, že si jednu založí. Kdo by si byl pomyslel, že tato bláhová myšlenka bude mít skvělou budoucnost. Pro tuto značku předvádějí slavné modelky a nakupuje tam nejedna hvězda. Samozřejmě tam najdete i obyčejné lidi, takové jako jste vy. Navíc můžete, díky slávě této značky, mít jistotu, že prádlo bude opravdu kvalitní.

6c5487b5fa0b9452b5fdb41959143a36

Calvin Klein

Víte, že tato značka nedělá jen spodní prádlo pro muže? Kromě kvalitních boxerek pro svého partnera zde můžete sehnat i jednoduché, skvěle padnoucí spodní prádlo i pro vás. Pod značkou můžete vidět hodně celebrit, které mají Calvina rádi. Tato značka byla založena židovským mužem, podle kterého se značka také jmenuje. Na tomto trhu je od roku 1968 a její výroba je ve světě stále oblíbená.

Samozřejmě, kvalitní a luxusní spodní prádlo si můžete sehnat i v česku. Je zde dost obchůdků, kde seženete kvalitní a hlavně krásné prádlo. Kromě podprsenek a kalhotek například korzety a podvázkové pásy.