Sdílej

Každé ženě nesmí chybět několik věcí. Mezi ně patří několik kabelek a tašek, které ulehčí život nejedné ženě. Nyní se spolu podíváme, jaké kousky byste měli vlastnit.

Psaníčko

Jdete na oslavu, ples nebo třeba do nějakého klubu? Pokud ano, určitě se vám bude hodit psaníčko, do kterého se vleze pár základních věcí, které budete potřebovat. Ideální volbou je psaníčko černé barvy s řetízkem, abyste ho nemuseli nosit pořád v ruce.

purse-877034__340

Velká kabelka

Pokud jdete do práce, školy nebo třeba někam cestujete, určitě se vám bude hodit nějaká větší kabelka, do které naskládáte vše, co budete potřebovat. Já osobně nosím ráda větší tašky, ikdyž to znamená více věcí (nepořádku), co s sebou tahám.

Stylová taška na nákupy

Znáte to. Jdete z práce nebo jen tak o víkendu na nákup a nechcete se po městě tahat s nevzhlednou igelitovou taškou, která navíc není zrovna ekologická. Proto je vhodnou volbou mít u sebe vždy nějakou látkovou nákupní tašku, do které dáte už zmíněný nákup, ale také cokoliv, co se k vám nějakým způsobem dostane a vy to potřebujete mít v čem vzít.

mt-b5-656810774-247x300

V tomto případě se mi líbí Taška Envirosax. Jedná se o látkové tašky, které mě na první pohled okouzlily svým jednoduchým, ale krásným designem. Ať už jde o pestrobarevné tašky, které se hodí třeba v létě k bazénu nebo obyčejné černé, ale o to elegantnější tašky, které zaujmou nejen svým vzorem, ale i kvalitou materiálu. Tyto tašky jsou navíc, lidově řečeno za babku, protože stojí pár korun a poslouží na dlouhou dobu.

Mně se líbí hlavně tyto jednoduché tašky, které se snadno kombinují.

fashion-1271800__340

Stylový baťůžek

Do práce, školy, města nebo třeba na výlet. Tam všude se bude každé ženě hodit nějaký hezký a stylový batoh, do kterého dáme vše potřebné a můžeme vyrazit bez toho, aniž by nás, tak jako z kabelky, bolelo jen jedno z našich ramen. V dnešní době jsou v oblibě hlavně tzv. vaky, které doladí nejeden outfit.

Kabelek, které se hodí je samozřejmě mnohe a mnohem více, ale tohle je takový základ, který usnadní život nejdné ženě.

 

FOTOGRAFIE: PIXABAY.COM | VSEPROZENYZABABKU.CZ