Sdílej

Dámské sportovní legíny

Dámské sportovní legíny – Také patříte k těm, které chtějí vypadat hezky, ale zároveň se cítit pohodlně? Tak to jste na správném místě, já to mám také tak.

Pamatujete na starou, ale všeobecně známou větu našich matek, babiček, kamarádek a kohokoliv jiného? Tak věta zní tak, že pro krásu se musí trpět. Já si naopak myslím, že žena může vypadat přitažlivě a přesto se cítit pohodlně. Jednou z variant, které máme na výběr jsou dámské legíny.

Dámské sportovní legíny

Patřím k ženám, které mají raději tepláky, než nějaké upnuté džíny nebo kalhoty. Bohužel.. Přes to, že i tepláky mohou být trendy, je tu malý problém. A to ten, že se bohužel nehodí ke všemu. A díky tomu miluju legíny! Jsou pohodlné jako tepláky, na druhou stranu jsou hezky na tělo a rýsují naši postavu.

Dámské sportovní legíny- Výběr je velký

Móda se žene stále kupředu, tudíž si nemusíme kupovat jen „obyčejné“ černé legíny, nýbrž si můžeme obléct i jiné barvy, ať už syté či pastelové. Nemusíme se bránit ani vzorům. V módě jsou orientální ornamenty, ale také motivy květin.

K obyčejným legínám jedné barvy si můžeme oblékat téměř cokoliv. Šaty, halenku nebo třeba obyčejné tričko na sport. Já si dávám obyčejné legíny klidně i pod džíny, pokud vím, že budu muset být venku déle, než mi bude příjemné. Termo legíny totiž krásně zahřejí v nadcházejících mrazech.

sport-1005885__340

Ke vzorovaným legínám bych volila spíše jednodušší svršek, protože vzhled ve stylu ,,pocházím z džungle“ nikoho neoslní. Proto bych zvolila například obyčejnou černou halenku, která může spadat i pod zadeček. A tím skrýt bříško, pokud nějaké máte. Tím se dostáváme k dalšímu bodu. A tím je:

Dámské sportovní legíny – Legíny nemůže nosit každý

Tahle věta je poněkud zavádějící. Nikomu nemůžu říkat, co smí a naopak nesmí nosit. Na druhou stranu, žena vážící 120 kilogramů legínami moc nezaujme, a to z důvodu,  jak už jsem zmínila výše, legíny přesně rýsují naši postavu.

Při výběru dbejte na kvalitu a pevnost materiálu

Pokud máte křivky, ale není to zas tak hrozné, nemusíte se ničeho bát. Na trhu jsou legíny, které jsou pevné a mají vyztužený pas, který stahuje. Dále jsou to legíny, které vám stáhnou a vytvarují i stehna a zadeček.