Sdílej

KetoMix recenze a zkušenosti – Hledáte dietu, která by vám sedla přesně na míru. Nechcete hladovět a potřebujete stravovací režim, který by vyhovoval i vaší problematické pracovní době? Dieta KetoMIX přesně takové benefity nabízí a my se rozhodli zjistit, jestli nás její tvůrci netahají tak trochu za nos.

Zní to prostě až příliš dobře. Jíte,co vám chutná, a ještě u toho zhubnete? Je to možné, pokud za vaší snahou stojí špičkoví výživoví poradci. U diety KetoMIX je to Kateřina Kynčlová, která má za sebou mnohaleté zkušenosti i spolupráci s Kateřinou Cajthamlovou.

KetoMIX recenze – co je to a k čemu slouží

O proteinové nebo také Aktinsonově dietě už jste nejspíš slyšeli. Její vynálezce, americký doktor Robert Aktinson, hledal recept, který by pomohl jeho obézním pacientům a přišel na geniálně jednoduché řešení. Prostě omezí sacharidy a nahradí je bílkovinami. Organismus tak bude dostávat všechny potřebné výživné látky, ale skoro žádnou přímo použitelnou energii. Nezbude mu tedy nic jiného, než sáhnout do tradičních energetických zásob – tuků.

Již po dvou až třech dnech se tělo dostává do tzv. ketózy, při níž dochází k přirozenému spalování tuků bez nutnosti dodatečné pohybové aktivity. Tukové polštáře ubývají, centimetry mizí. Ale když je to tak jednoduché, proč to nedělají všichni?

KetoMix recenze a zkušenosti
Ketomix recenze

Ketonovou dietu v domácích podmínkách nevytvoříte

Zkrátka proto, že je velmi obtížné ne-li skoro nemožné sestavit z běžně dostupných potravin stravu bohatou na bílkoviny, ale téměř bez obsahu sacharidů. A pokud se to přece jen po pečlivém studiu materiálů podaří, není ještě zaručeno, že do svého těla dostanete skutečně všechny živiny. Ke slovu tedy přicházejí proteinové nápoje, tyčinky a další pokrmy.

Jak vypadá dieta KetoMix?

S KetoMix se nemusíte zdržovat zdlouhavou přípravou pokrmů nebo pracným počítám kalorických tabulek. Balíčky přizpůsobené na míru vaši situace (resp. počtu kilogramů, které chcete shodit) obsahují plnohodnotná jídla se skvělou chutí. Konkrétně jde o polévky, omelety, kaše a proteinové koktejly KetoMix.

Výrobky jsou přizpůsobeny na míru českým chutím – žádný středomořský nebo severský jídelníček jako u konkurentů. Vše je vyráběno v ČR s přihlédnutím k mnoha tuzemským specifikům stravování. Během svého hubnutí si tak můžete pochutnat třeba na gulášové polévce,sýrové omeletě nebo čokoládové kaši, která zároveň uspokojí vaše chutě na sladké.

Ale je toho mnohem více. Příchuti si můžete volit a kombinovat podle potřeby. S touto dietou navíc ušetříte. Na předpřipravené pokrmy se musíte spoléhat pouze v první fázi diety, která trvá jeden až dva týdny (podle typu). Poté se již jídla KetoMIX kombinují s doporučenými recepty z běžně dostupných surovin.

Vše potřebné se dozvíte ve vašem prvním výživovém balíčku od praktických informací týkajících se diety až po chutné recepty nebo doporučení pro přechod k běžné stravě.

Vyzkoušejte sami – první týden shodíte třeba i dva kilogramy!

Chcete se přesvědčit na vlastní kůži, jestli vám pokrmy KetoMIX zachutnají? Vyzkoušejte KetoMIX zkušební balíček na jeden týden.

Za výhodnou cenu získáte celkem 35 jídel, tzn. 5 porcí na každý den pro vyvážené a plnohodnotné stravování.

A proč právě týden? Jde o minimální dobu nutnou pro to, abyste zjistili, zda vám dieta sedne nebo ne. Jídla, která vám zpočátku zachutnají se mohou později vlivem probíhající ketózy stát nepoživatelnými a naopak (to je ta častější varianta). Nelze tedy usuzovat a úspěšnost diety po jedné či dvou snězených porcích. Pokud chcete mít skutečně jistotu, že se vám do budoucna tato dieta vyplatí a získáte od ní přesně to, co potřebujete, je týden opravdu minimální hranicí.

Ketomix recenze

Vaše tělo hubne za vás – to je hlavní slogan KetoMIX recenze. Obsah zkušebního balíčku KetoMIX je následující.

 • 1x proteinový koktejl (15 porcí)
 • 2x balíčky příchutí (výběr ze 7 druhů)
 • 1x  proteinová polévka (10 porcí) – výběr ze tři druhů
 • 1x proteinová kaše (10 porcí) nebo 1x proteinová omeleta (10 porcí)
 • praktický šejkr nejen na koktejly (500 ml)
 • 1x prázdný pytlíček na cesty

Můžete si tak svůj první zkušební týden nakombinovat přesně podle potřeby.

OBJEDNEJTE PŘÍMO U DISTRIBUTORA A UŠETŘETE

Jak vypadal náš zkušební balíček KetoMIX

Objednali jsme si gulášovou polévku, kokosovou a vanilkovou příchuť do koktejlu a čokoládovou kaši. K testování se uvolila Hanka, ale ochutnávali jsme po troškách všichni.

A naše hodnocení?

 • Gulášová polévka byla vynikající. Stačilo by jen přidat brambory a perfektní oběd je na světě.
 • Čokoládová kaše prostě neměla chybu. Byla tak hladká a krémová, že spíš připomínala dezert.
 • Koktejl byl na první ochutnání hodě sladký, lepší bylo použít jen polovinu doporučené příchuti. Hančiny chutě se však po 4. dnu diety ustálily, a pak už jí chutnalo i doporučené dávkování.

A co váhový úbytek? Hanka doposud s dietami moc zkušeností neměla. Ručička na váze se tak „pošoupla“ o krásných 2,5 kilogramů dolů za jeden týden! Toto číslo však může být individuální.

KetoMIX zkušenosti uživatelů

Podívali jsme se do rušných vod internetu na to, co si KetoMIXu myslí jiní uživatelé. Velmi často byly zmiňovány silné chutě na sladké a nezdravé potraviny v prvních třech dnech diety. Podle výživové poradkyně jde však o přirozený postup, kterým se tělo vyrovnání s kolísající hladinou krevního cukru. Ta se po třech dnech ustálí a nájezdy na ledničku přestanou. To ostatně potvrdila i Hanka:

„Neměla jsem problém připravit jídlo pro celou rodinu, a přitom vůbec nehřešit. Ochutnání omáčky nebo polévky se obešlo bez nehod. Vážně jen malá lžička. Jen manžel si trochu stěžoval, že je to málo slané. Já byla spokojená, asi za to mohly ty změněného chtě během diety.“

Další ohlasy z KetoMIX diskuze mluvily i o přívalu energie a chuti do života a samozřejmě také u kupě malého oblečení, která může opět sloužit svému původnímu účelu.

Na několik hodnocení se můžete podívat také níže:

Dieta bez jo-jo efektu a s podporou odborníků

Pokud se ptáte, jestli se vám kilogramy shozené během diety zase nevrátí, můžeme vás uklidnit. Nevrátí. I na to totiž KetoMIX myslí. Nevyhodí vás a ulici hned po ukončení diety, nýbrž nabídne osvědčené a snadné postupy pro návrat k běžnému jídelníčku.

A když si nebudete vědět rady nebo vám bude jednoduše scházet motivace? Od toho jsou tu odborníci na chatu nebo v uzavřené facebookové skupině. Tady můžete sdílet své dosažené úspěchy, svěřovat se se svými obavami nebo porovnávat průběh své diety s ostatními.

Ketomix recenze

Ketomix – výhody a nevýhody

Plusy

 • český produkt
 • dieta vhodná pro všechny (vyjma diabetiků a těhotných nebo kojících žen)
 • jednoduchá příprava
 • pestrý jídelníček
 • individuální plány pro různé úbytky hmotnosti
 • stranu KetoMIX lze kombinovat s běžnými recepty
 • bez jo-jo efektu

Mínusy

 • lze koupit pouze přes internet

Cena vs. kvalita – proč vyzkoušet

Díky zkušebnímu balíčku KetoMIX si velmi rychle můžete udělat představu o tom, jestli vám tento typ redukce hmotnosti a tvarování postavy bude vyhovovat nebo ne. Cena se může zdát trochu vyšší. Ale jen do doby, než si uvědomíte, že váš balíček obsahuje všechny důležité živiny a vitamíny. Takže pokud jste si předtím nedělali s jídelníčkem nijak velké starosti, můžete se docela dobře stát, že s dietou KetoMIX se budete stravovat mnohem kvalitněji než doposud.

Bílkovinové diety, mezi které patří i KetoMIX navíc negativně neovlivňují vaše zdraví. Redukují pouze tuky, nikoli svaly a nenutí tělo strádat během hladovek, které později nutně vyústí v obranný jo-jo efekt. Líbí se nám také podpora během hubnutí i po něm ze strany odborníků KetoMIXu. Na facebooku se pravidelně objevují nové tipy na chutné recepty a nejrůznější doporučení. Na svou snahu o redukci přebytečných kilogramů tedy nikdy nebudete sami. Příznivě působí i garance poskytovaná výživovým odborníkem, stejně jako doopravdy chutná jídla. Takže chcete-li zhubnout rychle a nevadí vám trochu přizpůsobit svůj jídelníček, můžeme vám KetoMIX rozhodně doporučit.

přehled
KetoMix
9.8
Sdílej
PředchozíJak bojovat s problémy a bolestí kloubů?
DalšíGigaLash recenze a zkušenost
Miluji nakupování, módní trendy a život jako takový.