Sdílej

Kabelky David Jones

 

damska-kabelka-david-jones-elektra-modra

Kabelky David Jones- Jste žena a navíc milovnice kabelek? V tom případě jste na správném místě! Jestliže jste ta, která má vždy nějakou kabelku u sebe, aby do ní dala vše potřebné i nepotřebné, je tento článek právě pro vás. Je mi ctí vám říct o elegantních kabelkách David Jones.

Malé, velké, s ramínkem nebo jen do ruky. To vše najdete u značky, kterou založil jeden francouzský návrhář, který se jmenuje David Jones. Podle něj se značka také jmenuje. Návrhy kabelek se zabýval už od 80.let 20.století. To ho také značně proslavilo ve skoro celém světě. Jeho kabelky si koupí nejedna slavná celebrita. Jsou sice dražší, ale hodně kvalitní a luxusní. A pokud si manžel šetří na nějakou chlapskou parádu, proč byste vy nemohla na nějakou hezkou kabelku.

Každá si najde to své

Kabelky David Jones jsou tvořeny hlavně pro ženy. Což je vcelku logické, no nemyslíte? Značka nabízí kabelky různých tvarů, barev, velikostí, styl se každou chvíli zlepšuje a mění. Zkrátka, na své si přijdou jak mladé slečny, tak paní, co si už lecos pamatují. Máte ráda obyčejný střih a nude barvu nebo něco extra? V nabídce je obojí. Můžete si zde pořídit malou kabelku jen tak do ruky nebo nějakou větší. Pro případ, že s sebou nosíte více věcí. Materiál je kvalitní a na první, ale i jakýkoliv jiný, pohled hezký. Máte ráda lesk nebo matnost? Můžete mít obojí. A v kombinaci s nějakým hezkým outfitem budete za dámu kdekoliv.

80601d68396de842ed5af68e98cefe43

Crossbody nebo velká?

Tak jak jsem již říkala, k dostání je mnoho velikostí kabelek. Ať už jde o crossbody kabelky, které se hodí do společnosti, tak zde najdete i tašky, které mají i opravdu úctyhodné velikosti a tvary. Ať už se vám líbí kabelka ve tvaru čtverce, obdélníku nebo se vzhledem plážové tašky, každá si najde to své. V nabídce je dokonce i stylový batoh.

A co vy? Jaké kabelky nesmí chybět ve vašem šatníku?