Sdílej
Jericho kosmetika jsou čistě přírodní produkty založené na minerálech, soli, bahně a rostlinách z Mrtvého moře. Díky tomu jsou vhodné i pro osoby s pokožkou citlivou či podrážděnou.

 

Objevte účinky kosmetiky z Mrtvého moře

 

Přípravky obsahují vysoké procento účinných složek. Ve vodě z Mrtvého moře totiž najdete hned 21 minerálů a stopových prvků. Přitom rovnou 12 z nich se nevyskytuje nikde jinde. Celkový obsah minerálů činí v tomto přírodním unikátu 30 %, což je přibližně 10x více než v jiném moři. Efekt těchto látek pak spočívá ve stimulaci metabolické funkce v buňkách, čímž je zajištěna i regenerace buněk.

Proto se mohou přípravky postarat kůži o účinnou hydrataci a výživu, jsou vhodné také k léčebným účelům a dokáží efektivně bojovat i s kožními problémy jako například akné. A stejně tak je můžeme využít péči proti vráskám. Používat je mohou též ti, kteří trpí alergií, ať se jedná o muže nebo o ženy, neboť péče o pleť totiž rozhodně není výhradně ženskou záležitostí. Díky lehké textuře jsou všechny produkty bez omezení vhodné dokonce i pro každodenní používání.

 

Paloma Dead Sea a její tradice v ČR

 

Současně všechny výrobky neobsahují žádné látky živočišného původu a společnost Paloma Dead Sea netestuje svou kosmetiku na zvířatech. Společnost má na trhu již více než dvacetiletou tradici. Během této doby neustále přichází s inovacemi a udržuje si tak post předního světového producenta kosmetiky.

U vstupu této izraelské značky do ČR pak stála společnost Jericho Planet s.r.o. Stalo se tak již v roce 2009. Za obdobných podmínek mohou navíc získat vybrané zboží i zájemci ze Slovenské republiky. Dovozce svou působnost v následujících letech rozšířil rovněž i do Maďarska, aby se unikátní výrobky mohly dostat k co nejširšímu spektru zájemců.

Vlastní objednávky lze uskutečnit jednoduše přímo prostřednictvím e-shopu, prodej je možný jak v rámci velkoobchodu, tak i koncovým zákazníkům. Doručení své objednávky můžete pak očekávat do 24 hodin.

Sdílej
PředchozíNová internetová seznamka Twoo
DalšíJak si vybrat šatní skříň do ložnice
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)