Sdílej

Kamarádi – dobrodruzi se doma moc neohřejí. Tudíž pokud také nejste dobrodruhem a adrenalinové zážitky nesdílíte s nimi, téměř si jich neužijete. Výjimkou je narozeninová oslava onoho dobrodruha, kde se sluší přinést i dárek. Ten by mu měl sednout pokud možno na tělo a nebo na nožku? Pokud jste zoufalí, protože opravdu nevíte coby, zavítejte do našeho e-shopu ElementStore.cz, který je plný dárků pro dobrodruhy!

 

Dárek pro další dobrodružství a nebo raději nic

 

Ať už váš kamarád – dobrodruh leze po horách, sjíždí nerovnoměrný terén na kole, stanuje v drsných podmínkách nebo miluje sport jako takový, jistě ocení dárek, který bude moci využít pro jeho další dobrodružství. Samozřejmě můžete koupit sklenici dobrého vína či nějakou bonboniéru (opravdu jsme to řekli?), mnohem lepší však bude buď poukaz do obchodu se sportovní tématikou, případně rovnou nějaké to příslušenství – batoh, funkční prádlo (zde je problém s velikostí), čelní svítilnu. V každém z těchto případů však můžete být na vážkách, jestli už takový dárek váš kamarád nemá, když je tím dobrodruhem, že. Vždyť i výběr batohu pro adrenalinové zážitky je pro něj věc více-méně osobní. Jedině on ví, kolik kapes k dobrodružství potřebuje a jaká barva mu nejlépe sedne k očím.

modra-1016

Zatím jsme Vám moc nepomohli? Teď vás zaručeně pošoupneme! Přemýšlejte! Jaký dárek vybere pro dobrodruha jeho babička? Ano, zdravý základ každého zavazadla – ponožky. Vy pak, aby jste se po ní neopičili, můžete vybrat třeba ponožkoboty!

Ponožkobotami Skinners neobjevíte Ameriku, zaručeně ale potěšíte

 

Ponožkoboty, ne to není vtip! A pokud si zrovna myslíte, že jste právě objevili Ameriku, musíme vás zklamat. Ponožkoboty Skinners jsou už nějaký ten pátek na trhu. Pro nezasvěcené – ponožkoboty Skinners nejsou výrobkem amerických ani jiných sousedů, na svět přišly u nás. Vymyslel je český právník Petr Procházka, který řešil problém s náhradními botami. Nápad to byl tak dobrý, že neměl problém vybrat dostatek financí na rozjezd svého plánu. Ponožkoboty Skinners jsou určené pro běžné chození i na sport. Nabízejí vlastnosti stejné jako bota, ale srolovat je lze podobně jako ponožky do šuplíku. A proto jsou lepším řešením náhradních bot, které v kufru zabírají vždy tolik místa. Pro jejich účelnost je budete nosit stále s sebou. Ano i vy jim přijdete na chuť. Proto doporučujeme zakoupit rovnou dva páry – ať si místo na narozeninovou oslavu nejdete zašpásovat s ponožkobotami Skinners.

Ponožkobotami Skinners ohromíte i ostříleného adrenalinového nadšence

 

A je to! Máte perfektní dárek pro perfektní narozeninovou oslavu! Ponožkoboty Skinners nezkazí žádné dobrodružství. No jací jsme? Teď už jen stačí na dárek uvázat mašli a hodit se do gala. Ponožkobotami Skinners ohromíte i ostříleného adrenalinového nadšence. Možná, že už jedny takové doma má, ale to vůbec nevadí. Další pár se rozhodně počítá.

Sdílej
PředchozíCo dělat o víkendu s partnerem?
DalšíJarní dámské bundy
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)