Sdílej

Jarní dámské bundy – Jak si vybrat jarní bundu?

Jak si vybrat jarní bundu? Jarní dámské bundy – Jak si vybrat jarní bundu- Jaro pomalu, ale jistě klepe na dveře, což je čas přímo ideální pro obměnu šatníku každé ženy. A nezáleží na tom, zda překopete šatník od základů.. nebo jen vyhodíte pár kousků pryč a pár si jich koupíte. Jednou z věcí, co se nám bude hodit, je na sto procent nějaká slušivá jarní bunda. Ta by měla být nejen stylová, ale také by měla splňovat určitá kritéria.

Při výběru jarní bundy se musíme dívat na více kritérií, podle kterých si chceme novou bundu vybrat. Záleží na tom, zda sháníte bundu „na okrasu“, takže ji budete nosit jen jako doplněk. Nebo snad sháníte bundu, která má plnit nejen estetické, ale i funkční parametry? Pokud jste druhý případ, měla byste myslet na tyto kritéria, což jsou:

  • Vzhled
  • Materiál & vlastnosti

A nyní si řekneme o každém z těchto bodů více.

Jak si vybrat jarní bundu- VZHLED

Nejsem určitě jedinná, která si při výběru oblečení dává pozor na to, jak určitý kousek vypadá. Pokud vám nevadí, že vaši bundu budete mít jen na “ parádu“, dobrou volbou bude jistě krajková bunda. Taková bunda není zrovna nejteplejší, ale vypadá skvěle k šatům.Jak si vybrat jarní bundu Takovou bundu unosíte i v létě, kdy z ní bude stylový  doplněk. Pokud chceme o něco teplejší bundu, můžeme si koupit také hezkou, ale ucelenější variantu. A tou je bunda z kůže (nemyslím tu pravou, ale umělou). A jestliže se vám líbí spíše klasika, kupte si obyčejnou bundu, která může být jak jednobarevná, tak s roztomilými motivy.

Jak si vybrat jarní bundu- VLASTNOSTI

Při výběru jarní bundy bychom si měli dávat pozor i z hlediska funkčnosti. Taková bunda by neměla být přehnaně „tlustá“, protože už není zima. Na stranu druhou- taková bunda by neměla být ani úplně tenká, protože se občas najdou dny, kdy je chladněji. Vhodnou volbou je poté bunda, která je zvenku nepromokavá a nesavá, zevnitř naopak s jemnější podšívkou, která zahřeje. Takové bundy fungují na bázi termoprádla. Tělo zahřívají a ochlazují přesně tak, jak potřebujeme. Kromě bund je možnost zakoupení hezké vesty. Ta má však nevýhodu, že chybí rukávy, takže vám může být chladno na ruce. Každý je ale jiný, a proto každému vyhovuje něco jiného.