Sdílej

Kouření je škaredý zlozvyk, se kterým ale mnoho z nás žije prakticky celý život. Někdy se nám nedaří se jej zbavit, v mnoha případech se jednoduše nedokážeme vzdát ranní cigarety u kávy či pokuřování v hospodě u piva. Ať už patříte mezi milovníky kvalitního tabáku, eventuálně bojujete s omezováním kouření, rozhodně zapřemýšlejte nad vyzkoušením moderní elektronické cigarety. Nákupem inovativního modelu cigarety získáte mnoho pozitiv pro sebe i své okolí, před kterým se konečně zbavíte typického kuřáckého zápachu. Vánoce se blíží, tak si napište o praktický dárek, s nímž se možná odnaučíte zcela kouřit!

Elegantní kouření kdekoliv

Protikuřácký zákon hnul žlučí mnoha tabákovým fanouškům, patříte-li mezi ně, nebojte se vytáhnout svou elektronickou cigaretu v hospodě nebo třeba na zastávce. Moderní elektronické cigarety krásně voní a při jejich tahání vychází ven pouze pára bez škhutné náplně simulující obsah klasické cigarety pro vášnivé kuřáky s vůní tabáku, doutníku či lesního ovoce i náplně bez nikotinu pro sváteční kuřáky. Chcete-li s kouřením cigaret definitivně praštit, začněte na silnější bázi a postupně snižujte dávku, až se dostanete do řady lehkých náplní s širokým výběrem příchutí bez obsahu škodlivin.

10 let na trhu – 10 let zkušeností a inovace

Již deset let působí na trhu žádaná značka Joyetech, jejíž modely se chlubí precizním zpracováním s důrazem na funkčnost a detail. Elektronické cigarety joyetech pořídíte v oblíbených barvách a provedeních. Kvalitní baterie slibují dlouhou dobu použití a podle objemu clearomizeru najdete ideální kousek do zásoby nebo k výměně toho stávajícího. Clearomizéry joyetech jsou nezbytnou součástí každé elektronické cigarety, protože zde dochází ke žhavení a následné tvorbě páry. Pravidelná výměna a údržba kuřáckého vybavení vám zaručí jeho dlouhou životnost a zejména pak funkčnost.

Sdílej
PředchozíJak si správně čistit obličej?
DalšíMark´s scrub – tělový peeling
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)