Sdílej

Hairplus sérum na řasy  – Řasy jsou jedním z těch kosmetických produktů, které se zdají být příliš dobré, než aby byly pravdivé. Jistě, existuje spousta dočasných možností prodlužování řas, jako je řasenka a falešné řasy. Přirozeně rostoucí tlusté řasy jsou ideální volbou. A kosmetický průmysl souhlasí. V poslední době dochází v obchodech k přílivu prostředků na prodlužování řas, které slibují, že řasy posílí a prodlouží. Ale jak tyto séra ve skutečnosti fungují?

hairplus

Účinné látky v sérech

Nejběžnější účinnou látkou v sérech na řasy, které jsou často uváděny na trh jako kondicionační léčba, je biotin. Najdete jej v produktech bohatých na živiny, jako například Hairplus sérum na řasy. Biotin je vitamin B a zlepšuje zdraví řas tím, že posiluje keratin, bílkovinu tvořící řasy.

Pravděpodobně jste také četli o použití ricinového oleje jako sérum na řasy. Avšak použití tohoto i jiných olejů je spíše mýtus, než pravda. Oleje mohou způsobit, že se vaše řasy jeví delší, avšak jedná se jen o optický klam, ne o nárůst řas. Lesklý povrch řas po použití olejů může vyvolat iluzi, že řasy jsou silnější. A také může snížit lámavost řas. Ale to je všechno.

Rostoucí popularita růstových sér na řasy

Termín „sérum na řasy“ se používá k označení kosmetických výrobků aplikovaných na řasy pro podporu jejich růstu. Na rozdíl od implantátů řas a umělého prodloužení řas, které zahrnují přirozené nebo syntetické chloupky a jejich přidávání do stávajících řas, zlepšovače řas skutečně užívají vaše přírodní řasy a přivedou je na další úroveň. Prostřednictvím těchto produktů mohou být přirozeně dlouhé, tlusté a plné řasy nyní vaše.

Co tvrdí, že dělají?

Séra na řasy jsou kosmetické výrobky, které jsou v krémové, gelové nebo sérové formě. Obvykle se dodávají v malých zkumavkách a aplikují se na řasy dvakrát denně, aby podpořily růst řas, čímž jsou řasy plné a dlouhé. Tyto produkty obsahují složky a vitamíny, které udržují řasy zdravé. Klasickými přísadami složek těchto sér jsou například provitamin B5 a zvlhčovadla.

Nejlepší přípravky pro růst řas

Séra růstu řas: Jak fungují?

Výrobci těchto produktů na růst řas již řadu led zkoumají faktory, které omezují růst našich řas a mají možnost najít způsoby, jak potlačit hormony a podmínky, které omezují růst našich vzácných řas. Séra na řasy pracují těmito dvěma způsoby: buď, tím, že zajistí, že růstová fáze řas trvá dostatečně dlouho, aby vznikly nádherné řasy, nebo pak také tím, že posílí řasy, aby se zabránilo předčasnému zlomení nebo vypadnutí řasy. Většina formulací dostupných na trhu bude obsahovat celou řadu hormonů, živin a dalších složek, které buď prodlouží růstovou fázi folikulů, poskytnou dostatečné živiny samotným vlasům nebo obojí.

Jak séra vypadají?

Séra na řasy obvykle přicházejí v tubách s vlastním hůlkovým aplikátorem. Očistěte oblast očí a odstraňte kontaktní čočky. Stačí nakreslit linii aplikátorem hůlky co nejblíže k základně vašich řas a to je vše. Musíte to udělat jen dvakrát denně. Výsledky se začnou zobrazovat v rozmezí týdne až tří týdnů.

hairplus recenze

Jsou séra pro růst řas bezpečná?

Otázka, zda jsou séra na řasy bezpečná, je těžké odpovědět. Odpověď je vlastně hlavně ano, dobře fungují, a skutečně dlouho. Budou fungovat, pokud si vyberete nejlepší růstové sérum pro řasy dostupné na trhu a je prokázáno, že má přírodní a účinné složky.

Nicméně existuje také strašidelná skutečnost, že existují také séra na řasy, která mohou mít spíše negativní vedlejší účinky (nebo vůbec žádné).

Přečtěte si: RECENZE TOP PŘÍPRAVKU NA RŮST ŘAS

Jaké jsou časté nežádoucí účinky přípravků?

V průběhu let mnoho pacientů přichází se stížnostmi na zbarvení očí a oblast kolem očí, zarudnutí a podráždění po použití některých prostředků na růst řas. Zde jsou některé možné vedlejší účinky léku:

  • Svědivé oči
  • Zčervenání.
  • Pigmentace kůže, ztmavená oční víčka.
  • Růst řas na neúmyslných místech, pokud přípravek odtéká během aplikace. Musíte být opatrní, abyste tyto výrobky nedostali do jiných oblastí pokožky. Pamatujte, že způsob, jakým tyto produkty fungují, je stimulace vlasových folikulů, které se nacházejí ve většině částí těla. To znamená, že může způsobit nežádoucí růst vlasů, pokud přichází do kontaktu s jinými částmi pokožky.

Tyto vedlejší účinky zaznamená asi 4 % uživatelů.

  • Po 6 měsících pacienti v testované skupině měli řasy, které byly v průměru o.89 mm delší, než pacienti v kontrolní skupině.
  • 25 % účastníků testovací skupiny hlásilo nežádoucí účinky ve srovnání s 12,5 % u kontrolní skupiny.

Sérum Hairplus

Aplikace tohoto séra na řasy je velice jednoduchá. Provedete ji s pomocí hůlkového aplikátoru. Sérum se aplikuje co nejblíže ke kořínkům řas na odlíčené řasy – postačí jednou denně. Protože se přípravek rychle vstřebává, můžete si již krátce po aplikaci séra nanést make-up. Nečekejte, že výsledky uvidíte hned, celý proces je založen na posílení růstu řas. V případě séra Hairplus může trvat maximálně 4 týdny, než si všimnete nějaké změny.

Nevýhodou může být poměrně vysoká cena produktu. Pokud ale budete používat prostředek podle návodu, vystačí vám jedno balení (o obsahu 4,5 ml) na půl roku. Můžete si spočítat, kolik peněz byste vydali za umělé prodlužování řas.

Na jakou změnu se můžete těšit? Kýženou změnou je prodloužení a zesílení řas, a to až o 40-45 % jejich původní délky. Jako vedlejší bonus je zvýraznění barevného pigmentu řas. Dejte si pozor při aplikaci, aby se sérum nedostalo do vašich očí.

Růstová séra na řasy

Když uvidíte někoho s velmi dlouhými řasami, je snadné předpokládat, že má prodloužení řas. Avšak získat řasy, aby byly takto dlouhé a to vše bez návštěvy salonu, vypadá příliš dobře, než aby to byla pravda. Přesto to možné je, a to s pomocí růstových sér na řasy, jako je například Hairplus. Tato ošetření jsou obohacena kondicionačními peptidy a mastnými kyselinami, které stimulují a podporují růst a silnější řasy.