Sdílej

GigaLash recenze a zkušenost

GigaLash recenze –  Hledáte spolehlivý prostředek pro krásné a dlouhé řasy a klasická doporučení z výživových poraden o zdravé a vyvážené stravě vás neuspokojí? Není divu, vždyť spousta plnohodnotných živin zůstane „zapomenutá“ někde v trávicím traktu a výsledky jsou na vašich očích vidět jen pomalu a nesměle. GigaLash je sérum speciálně vyvinuté pro rychlejší a lepší růst očních řas. Patentovaný komplex enzymů EPM spolu s s vitamíny a minerály představuje dokonalé spojení osvědčených metod s moderními technologiemi a postupy.

Můj bratr má delší a hustší řasy než já – to je zpověď, díky níž tohle všechno začalo. Je to deprimující dívat se do zrcadla, odkud na vás mrkají svůdné pánské oči, zatímco vy si ty svoje snažíte pracně zvýraznit alespoň řasenkou. S tím už musím něco dělat, řekla jsem si. A vrhla se na internet mezi „zaručené rady.“ Svou více než půlroční anabázi vám tu popisovat nebudu. Ale byla v ní spousta detoxikace, ovoce, zeleniny a taky kokosového oleje, nanášeného na víčka. A výsledek? Nula, tedy co se mých řas týče. Pleť byla hezčí, zažívání pravidelnější, ale řasy pořád vypadaly jako po nájezdu voskové pásky.

Přes přírodu tedy cesta nepovede, ale kudy ano? Zaujala mě šikovná séra na řasy, určená pro maximální výživu a podpoření růstu brv. To by mohlo být to pravé do mé kosmetické taštičky! Objednala jsem si tedy GigaLash a řekla si, že se uvidí.

GigaLash recenze

GigaLash – recenze

Zajímá vás, jaký je princip fungování? Trochu jsem pátrala. Nejde o klasické multivitamíny na všechno, ale opravdu o cílený výběr prospěšných látek, důležitých pro zdraví řas, a také obočí. V jejich čele stojí enzymy a vitamíny H, C a E. A proč jsou tak důležité?

 • Vitamín H alias Biotin urychluje růst řas a posiluje je během celého období růstu i po něm.
 • Vitamín C je účinný antioxidant a chrání řasy před poškozením třepením.
 • Vitamín E má podobné účinky jako vitamín C, ale navíc ještě podporuje prokrvení pokožky, a tím i rychlejší transport živin a kyslíku tam, kde je to nejvíce potřeba – k řasovým folikulům.
 • Patentovaný komplex enzymů EPM je důležitý pro celkovou vitalitu, tloušťku a dlouhou životnost řas.

Expresní dodávka živin k vlasovým folikulům

Vitamíny i enzymy se dají bez potíží získat z klasické stravy. Bohužel ne vždy však v dostatečném množství. Sérum na řasy GigaLash se proto nanáší přímo ke kořínkům jednotlivých brv a okamžitě. Začíná účinkovat přesně v místě potíží. Už žádní prostřednici v podobě žaludky a střev, ale rychlá a přímá cesta.

Jak vypadá GigaLash?

GigaLash jsem objednala přímo na stránce distributora, abych neplatila zbytečně. Nedočkavě jsem rozbalila malou krabičku, z níž na mě vykoukla malá řasenka. Tedy skoro. Štíhlé tělo se dobře drží mezi prsty, ale místo kartáčku najdete na konci víčka malý štěteček nebo spíš lopatičku. Právě ta má za úkol nabrat přiměřené množství séra a aplikovat ho na oční linku horního a spodního víčka.

Na každou aplikaci se séra spotřebuje opravdu malinko, takže celé balení bez potíží vydrží i dva až tři měsíce. Osobně si proto dávám pozor na hygienu a nikdy nesahám na štěteček prsty nebo ho někam nepokládám. Nestojím o to, aby se uvnitř nádobky začaly množit nežádoucí bakterie. Stejně to dělám i s řasenkou nebo make-upem.

GigaLash recenze

GigaLash recenze – Dobré rady k použití

Vystačíte si opravdu jen s malým množstvím tekutiny, tu je však třeba přesně aplikovat na oční linku. Pokud se netrefíte nebo séra naberete moc ve snaze urychlit výsledky, dostane se vám do očí, a ty vás začnou štípat. Většinou to ale po pár minutách zmizí a výrobce garantuje, že GigaLash:

 • je 100% hypoalergenní
 • nemá žádné vedlejší účinky

Doporučená aplikace by se měla odehrát 2x denně, ideálně ráno a večer.

Aplikace ráno

GigaLash rychle zasychá, takže nebrání nanášení make-upu. To však neznamená, že se vše může odehrát v několikavteřinovém sledu. Z vlastní zkušenosti doporučuji odstup alespoň dvě minuty (ideálně pět), jinak se oční linky rozpíjejí a stíny rozmazávají. A pokud máte hodně tmavé řasy, nejspíš vám bude vadit jejich „zešednutí“ díky přítomnosti ochranné vrstvy. To však vyřeší jedna aplikace řasenky.

Aplikace večer

Jestliže ráno poctivě obtahujete horní i spodní oční linku, pak vás večer potěší. Na tu spodní totiž sérum steče samovolně po zavření očí, takže se nemusíte namáhat. Problémem naopak může být malý štěteček a vaše únavou rozklepané ruce. Já jsem to nakonec vyřešila kápnutím séra na prsty a jednoduchým namazáním. Na internetu jsem četla i postupy s vatovými štětičkami do uší, tam se podle mě více séra vpije do bavlny než zůstane na oku, takže je to zbytečně drahé.

Osobně jsem žádný problém se začervenáním nebo pálením víček neměla, a to mám jinak oči celkem citlivé ne každá řasenka nebo stíny mi sednou. S GigaLash ale bylo vše absolutně OK. Během těch tří měsíců, co jsem ho testovala se dostavilo pouze lehké podráždění očí v období chřipky, což však vůbec nemuselo souviset.

I pro řasy, které utrpěly chemoterapií

A v testování jsem nebyla sama. Moje kamarádka Adéla se totiž zrovna takříkajíc sbírá po dlouhém kolečku chemoterapie, které sice její zákeřnou nemoc poslalo do horoucích pekel, ale zanechalo nesmazatelně stopy na vlasech, řasách i obočí. A ani na její kůži nebyla aplikace GigaLash znát v tom negativním slova smyslu. I když nebyla v použití tak pečlivá, přesto byla pravidelná výživa na řasách znát, což nás obě překvapilo. Ale zpátky k mému testu.

GigaLash

GigaLash moje zkušenosti

Před první aplikací séra na řasy GigaLash byly moje brvy řídké, krátké a nerovnoměrně narostlé – ve vnitřním koutku oka totiž nebyly skoro žádné. Na oficiálních stránkách nabízí GigaLash toto srovnání.

Doba působení Efekt Svůdnost pohledu
7 dní
 • řasy tmavnou a více se prodlužují
 • získávají větší pružnost
 • 25 %
14 dní
 • řasy jsou o 55 % delší
 • řasy jsou o 38 % hustší
 • 50 %
28 dní
 • řasy jsou o 70 % delší
 • řasy jsou o 58 % hustší
 • 80 %
35 dní
 • řasy jsou o 90 % delší
 • řasy jsou o 70 % hustší
 • 100 %

Doba testování: jeden týden

I já si po týdnu začínám všímat, že mé řasy jsou vstřícnější k nejrůznějším metodám úpravy. A rozdíl je vidět i na odličovacím tampónku. Už na něm nezůstává 5-7 řas každý den. Teď už spíš okolo čtyř. A toto číslo se ještě dále snižovalo. A to podotýkám, že jsem na tampony nikdy netlačila – snad jen při smývání voděodolné řasenky při sobotním líčení na diskotéku, ale jinak vůbec.

Doba testování: čtrnáct dní

Už to začíná být vidět. Ve vnitřním koutku oka raší nová chmýříčka. A při pohledu z profilu jsou řasy určitě o kousek delší. Dvě kamarádky už si změny všimly, tak uvidíme 🙂

Doba testování: měsíc

Šla jsem ke kosmetičce a ta se mi řekla, že mi musí odlíčit tu řasenku. A já přitom žádnou neměla! Paráda! A změna je vidět i v zrcadle. Začínám ale nenávidět brýle na čtení, dlouhé řasy se totiž nepříjemně třou o jejich skla. Ale co, alespoň konečně seberu odvahu na ty kontaktní čočky, co už tak dlouho odkládám. Mimochodem mám dojem, že tekutiny v tubě skutečně příliš neubylo, takže to tou dlouho výdrží balení určitě nebude od věci. A to i když připočítám, že večer často nanáším sérum prsty, takže ho určitě spotřebuji trochu víc.

A pěkně pohled je to i při odličování. Teď už mi na tampónku ulpí sem tam nějaká řasa – tak 2x do týdně, častěji ne. Samozřejmě vím, že zbytek vypadá někdy během dne, ale co do výdrže jsou moje řasy určitě odolnější. A to i když „dřu“ dolů voděodolnou řasenku. Žádný řasopád už se prostě nekoná. Neuvěřitelné!

GigaLash – výhody a nevýhody

Ale pojďme si všechno shrnout pěkně popořádku. A začneme právě výhodami.

GigaLash – Pozitiva

 • přírodní složení
 • 100 % hypoalergenní
 • bez vedlejších účinků
 • snadná aplikace
 • dlouhá výdrž balení

GigaLash – Negativa

 • výšší cena
 • občas ztížená manipulace se štětečkem
přehled
GigaLash recenze
95 %
Sdílej
PředchozíZvětšení prsou přírodně – Cesta za pevnějším a větším poprsím
Miluji nakupování, módní trendy a život jako takový.