Sdílej

Filtrační láhve Bobble – Lidé ročně spotřebují obrovské množství vody. Když si k této spotřebě připočteme i množství ropy, které je potřeba na výrobu plastových lahví, získáme číslo v milionech dolarů pouze za vodu. Filtrační láhve Bobble přinášejí řešení – znovu použitelné láhve se zabudovaným filtrem. Používat je můžete jako sportovní nápoje, nebo prostě jen jako zdroj pitné vody. Velikost této láhve není nijak přehnaná, ale ani malá. Snadno ji tak můžete přenášet s sebou.

Filtrační láhve Bobble – Co je Bobble?

Nápad filtračních lahví Bobble je úžasný. Naplníte láhev Bobble z jakéhokoli kohoutku a máte čistou vodu bez škodlivin a navíc zdarma. Filtr je vyroben z aktivního uhlí (což je ta samá super absorpční látka, která se nachází ve vložkách bot a ve filtrech v akváriích), a s pomocí svého elektricky pozitivního náboje nachytá všechny nečistoty, které by mohly ohrozit vaši vodu. Filtr dokáže vaši vodu zbavit chlóru, tvrdých kovů či jiných podivných chutí.

Filtrační láhve Bobble – Výhody Bobble

  • Plastická láhev samotná je vyrobena z recyklovaných materiálů, a je bez BPA (bisfenol A, látka využívána při výrobě plastů, potenciálně škodlivá).
  • Má příjemný, snadno rozpoznatelný tvar.
  • Na trhu je k dostání ve spoustě barev (fialová, červená, průhledná s různě zbarveným filtrem atd.).
  • Velikost lahve je tak akorát, snadno ji dáte i do kabelky.
  • Cena láhve se pohybuje okolo 400 Kč, avšak je to pořád ještě menší cena v porovnání s vodou v láhvi, kterou byste na cestách museli koupit.

Filtrační láhve Bobble – Nevýhody Bobble

  • Vyšší pořizovací cena láhve může odradit potencionální zájemce.
  • Abyste se dostali k čisté vodě, musí tato voda projít přes filtr. Existují dvě možnosti jak vodu dostat z láhve – buď láhev zmáčknete a vodu tak vytlačíte, nebo ji budete sát jako to dělají malé děti.
  • Voda při prvním použití může mít pachuť uhlíku.

Filtrační láhve Bobble – Shrnutí

Úžasný koncept této láhve byl narušen malou nedokonalostí – a to v místě, kde se láhev setkává s krkem. Bylo velmi nepohodlné pití láhve. Pokud navíc budete nuceni při pití láhev mačkat, je zapotřebí použít sílu a hrozí tak nebezpečí polití. Výrobci proto sjednali nápravu a v současné době už by měl být tvar Bobbles bezchybný.