Sdílej

Kdysi dávno se móda mezi obyčejnými lidmi neřešila. Později se začala řešit ve vyšších kruzích lidské společnosti, no a dnes se móda skloňuje všude. Kromě časopisů a od stylistů se můžeme nechat inspirovat i něčím modernějším, a to jsou blogeři nebo v dnešní době i stále populárnější youtubeři.

Dávno jsou pryč ty doby, kdy ste si musela kupovat časopisy, abyste si mohla přečíst něco o módě a načerpat inspiraci. Při současném rozmachu IT technologií využívá spousta osob možnosti dělit se o své módní dojmy mezi sebou navzájem. Proto se najde mnoho slečen, které vlastní fashion blog. Jen ne každý je kvalitní a zaujme. Někdo například talent má, ale svůj blog by nestíhal, a proto přispívá na jiné weby.

Velký rozmach získávají také youtubeři a to ze zcela jednoduchého důvodu. Proč byste si měli číst nic neříkající texty, když můžete danou osobu vidět na videu a rovnou vše vidět napřímo.

No a já jsem vám našla na ukázku jeden blog a jeden youtube kanál, kde se mimo jiné vyskytuje i móda. Takže směle do toho!

images

Zdroj: instagram

Blog plný stylu, to je A Cup of Style

Dvě sestry a zároveň nejlepší kamarádky, to jsou Lucka a Nikča. Obě propadly svojí vášni o módě, stylu, atd.- a navíc se to rozhodly sepisovat do článků a přidat vám i spoustu obrázků s outfity, které vás jistojistě inspirují. Holky dokonce vyhrály cenu Bloger roku, tudíž je kvalita na místě. Mají i svůj diář a další výrobky, navíc také natáčí videa.

Moma, chcete-li Martina.. 

Moma- blogerka, youtuberka, nově i dívka, která se rozhodla pro vizážistický kurz. Je to sympatická mladá slečna, která bydlí spolu se svým přítelem Peterem, chcete-li Exploitedom, který je dost známý youtuber na české i slovenské scéně. Kromě toho, že spolu točí různá videa, která pobaví, tak Moma vlastní i fashion blog a i na svém youtube kanále zásobuje beauty a fashion videi. Například outfity, to, co si koupila nebo ukázky své vlastní kolekce.

A co vy? Máte oblíbeného blogera či youtubera?