Site icon Magazín výhradně pro ženy

Fenomén české dovolené ožívá

Tuzemsko očekává boom letních dovolených. Poté, co svět zasáhla hrozba koronavirových infekcí a cestování k moři bude velmi omezené, obrací turisté i dovolenkáři svou pozornost k českým luhům a hájům. A dělají dobře. Česká pohostinnost je nade vše.

Všechno zlé je k něčemu dobré. Zatímco v minulých letech se v Česku rekreovala zhruba třetina obyvatel, letos budou hotelové kapacity praskat ve švech. Poptávky po ubytování poblíž turistických center den ode dne sílí. Výjimkou není ani hotel Karlštejn, který leží poblíž stejnojmenného hradu.

Tuzemský comeback

Letošní mapa dovolených přepisuje dějiny. Devět z deseti Čechů budou trávit své volné dny na březích českých přehrad, rybníků a řek. Velký návrat turistů do krás české domoviny je vysněným comebackem českých hoteliérů. Na svůj nelehký úkol zvládnout několikanásobnou poptávku po jejich službách se intenzivně připravují.

Ubytování v hotelu Karlštejn nadchne milovníky přírody, klidu, luxusu a pohodlí. Hotel Karlštejn je totiž vizitkou kombinace vytříbeného stylu a nevšední atmosféry, kterou podhradí světoznámé památky a údolí řeky Berounky dokáže nabídnout. Hotel disponuje 21 pokoji s úchvatnými výhledy na zdejší panoramata a bezkonkurenční gastronomií.

Kde se ubytovat?

Je libo strávit noc v pokoji Královny Elišky, zbudovaném v jedinečném elegantním stylu se zámeckou dubovou podlahou od specializované české firmy QC-FLOOR  nebo v pokoji THE BEST ROOM HER & HIS, zařízeném moderním designovým nábytkem, křišťálovými světly, dubovou podlahou, volně stojící vanou Villeroy & Boch a prosklenou moderní koupelnou s dešťovou sprchou? Pak jste na správné adrese.

Když k tomu poškádlíte chuťové buňky ve zdejší restauraci s nabídkou rybích specialit, dáte dokonalému prožitku pomyslnou korunu. Ujít si pak nesmíte nechat posezení na 2.500 m2 velkém ostrově s romantickým altánkem, grilem a party stanem, kde se budete nejen dobře cítit, ale i dobře relaxovat. Strávení letní dovolené v českém pojetí ani koronavirus bránit nebude.

Exit mobile version