Sdílej

Existuje řada výrobců a prodejců šperků a módních doplňků. Pokud ale toužíte po něčem opravdu origimálním a neopakovatelném, podívejte se spíše na nabídku specializovaných šperkařských firem. Tyto firmy se většinou specializují na užší segment, třeba na briliantové šperky. Mezi tyto šperky patří jak klasické briliantové prsteny, tak také zásnubní a snubní prsteny, naušnice a různé přívěsky.

Společnost Retofy se v tomto segmentu šperků specializuje především na snubní prsteny. To samozřejmě nevylučuje nabídku dalších, výše zmíněných produktů. Dá se ale říct, že v oblasti snubních prstenů patří tato společnost k hlavním hráčům na trhu šperků a prstenů.

 

Čím jsou tyto snubní prsteny vyjímečné?

Výjimečnost snubních prstenů od společnosti Retofy je dána především originálními nápady a také vysokým podílem ruční práce při výroě snubních prstenů. Můžete si být jisti, že žádný jiný výrobce nenabízí stejné snubní prsteny ani jiné šperky. Vše, co vzniká v dílně společnosti Retofy je naprosto unikátní.

Šperky této firmy bývají většinou dodávány ve dvou variantách – buď s originálně broušenými brilianty nebo se zirkony. Varianta se zirkony je levnější, nic ale neubírá na nádheře těchto šperků.

V nabídce společnosti Rertofy můžete najít opravdu velké množství snubních prstenů – jsme přesvědčeni, že si vybere opravdu každý. Ať už se vám líbí snubní prsteny hladké, bez drahých kamenů, nebo máte raději ty osázené brilianty, určitě nebude výběrem zklamáni. Výběr vhodných snubních prstenů je náročná disciplína. Pokud si nebude svoji volbou jisti, navštivte některou z kamenných prodejen – rídi vám poradi.