Sdílej
Chodí váš syn či manžel s počítačem málem i do sprchy nebo do postele? A občas máte dokonce pocit, že je potřeba dát jim po oslovení nějak ten čas, aby se zase přepnuli ze světa jedniček a nul, než s nimi začnete komunikovat?

 

S ajťákem se i bez znalosti programovacího jazyka snadno domluvíte

 

Pro všechny IT nadšence jsou vhodná originální „ajťácká“ trička. Stanou se třeba i ideálním dárkem. Víte, že nic vašeho drahého nepotěší více než cokoli, co se týká počítačů. Na druhou stranu je to s výběrem jakéhokoli překvapení pro něj velmi těžké. Co chce, to si zkrátka nejlépe vybere a pořídí sám.

I vy určitě znáte typickou mužskou reakci na otázku: „A co bys chtěl k Vánocům/narozeninám/jakékoli jiné příležitosti…“ Většinou se musíte spokojit s odpovědí, jíž vám to váš drahoušek zrovna moc neulehčuje. Neví, eventuálně nic nechce a nepotřebuje. Všechno už má. Skromnost ho sice šlechtí, nicméně chcete mu přece jen udělat radost. Tričko v poutavém designu tuhle úlohu určitě hravě zvládne a po rozbalení okamžitě vyvolá vlnu nadšení!

Máte doma originál?

 

A pozor, tahle geek trička nikde jinde nenajdete. Veškeré motivy jsou naprosto unikátní. Jak jinak dát najevo muži, který ve vašem životě hraje důležitou roli, že i on pro vás je naprostým unikátem, že? Někdy až takovým, že byste ho s chutí zabalila a poslala expres coby exponát do muzea. Pokud možno takového, které se nachází na druhé polokouli a bez možnosti návratu. Muži toho s těmi počítači zkrátka mají dost společného. Málokdy udělají na první pokus to, co po nich chcete, nicméně se bez nich stejně neobejdete.

geek tričko jim vaši lásku nepřestane připomínat, ať se ocitnou kdekoli. Jenom musíte počítat s faktem, že vyprat ho dost možná přinesou zase vám. Oni na takové praktické detaily zkrátka nemají v okouzlení blikající obrazovkou čas. Ať likvidují zombie v nejnovější verzi milované hry nebo se jim konečně podařilo odladit tu chybu v kódu, nad kterým strávili předešlou noc.

 

Sdílej
PředchozíLuxusní dámské spodní prádlo
DalšíKabelky David Jones
Zajímám se o módu a zdravý životní styl. Pokud Vás něco zajímá, máte nějaký tip, nebo zájem o spolupráci- napiště mi :)