Sdílej

Dámské trenýrky a boxerky

Dámské trenýrky a boxerky – Je mi ctí vám představit jeden, alespoň podle mě, z nejpraktičtějších a nejpohodlnějších kousků oblečení u nás i ve světě. O co jde? No přeci o dámské boxerky a trenýrky.

Dámské trenýrky a boxerky

Doby, kdy nosili trenky a boxerky jen muži jsou už dávno pryč. Na zahradu, na pláž, do postele nebo třeba jen tak na celodenní válení se u televize se skvěle hodí i dámské boxerky a trenky, které svým střihem opravdu vypadají jako trenky či boxerky, na druhou stranu jsou doplněny ženskými prvky, které z některých kousků udělají volnější kraťasy.

DÁMSKÉ BOXERKY SI ZAMILUJETE

Podle mě jsou dámské boxerky a trenýrky praktické z důvodu pohodlnosti, krásného stylu, střihu i designu, ale taktéž- správně zvolené boxerky se hodí i na večerní aktivity v posteli, jelikož některé kousky působí neobyčejně svůdně. Ačkoliv byl tento typ prádla určen výhradně pro muže, může působit neobyčejně sexy. Zvláště pokud ho zkombinujete s nějakým hezkým krajkovým topem.

Dámské trenýrky a boxerky – Jak takové prádlo může vypadat?

Zde vám přináším několik obrázků s dámskými boxerkami a trenýrkami, které mě zaujali na první pohled.

 

images

Jak vidíte na obrázku, dámské boxerky a trenýrky mohou být opravdu různorodé. Co se módy týče..  Některé vzory mohou v kombinaci s bílou podprsenkou působit něžně, k některým stačí nahodit černý top-nátělník, a díky tomu se z vás stane vášnivá kráska.

images-1

Zaujali mne například tyto kostkované dámské trenýrky, které se podle mě dají nosit v létě i místo kraťasů.

images-4