Sdílej

Dámské plavky jsou mezi ženami hojně diskutovaným tématem. Možná vás to překvapí, ale neřeší je pouze během letní sezony – plavky jsou důvodem k diskuzi během celého roku. Najít ty pravé, které dokážou lichotit postavě a poradí si i nedostatky postavy, může být na první pohled hodně těžký úkol. My však víme, jaké dámské plavky se postarají o zamaskování nedokonalostí.

Dámské plavky, díky kterým můžete vypadat štíhlejší!

Dámské plavky jsou must have nejen během letní sezony, ale i kdykoli během roku – kdykoli si totiž můžete zajít zaplavat do krytého bazénu, nebo si vzít dovolenou a odjet za sluníčkem někam do exotické destinace. Mimo sezónu lze navíc pořídit plavky levně díky výprodejům a slevovým akcím! Tak či onak je určitě dobré vědět, jaké plavky vám pomohou vypadat štíhlejší, protože to se určitě hodí – nemáme pravdu?

Pakliže i vy hledáte takové dámské plavky, ve kterých budete (sice jen naoko) působit štíhlejší, pak jste tady správně. Tyhle dámské plavky vám sice nezaručí, že shodíte několik kil nebo že vám v pase jako lusknutím prstu zmizí několik centimetrů, ale postarají se o to, že vaše okolí nepozná, že pod nimi ukrýváte faldíky nebo strie na bocích.

Sázka na černou a šikovný střih plavek

Asi to nejjednodušší, co můžete udělat ve snaze najít takové dámské plavky, díky kterým si budete připadat štíhlejší, je vsadit na černou barvu. Černá je nadčasová, elegantní, univerzální a navíc oblíbená i díky tomu, že má tendence zeštíhlovat – i když pouze naoko. Jasně, když si na sebe vezmete uzoučké černé bikiny, pravděpodobně ničemu nepomůžete, takže to chce přemýšlet ještě nad vhodným střihem. Jako ideální se v tomto případě jeví plavky jednodílné, které v kombinaci s černou barvou způsobí, že opticky ztratíte několik kilo.

Vaše malé tajemství

Na trhu se dají pořídit i zeštíhlující dámské plavky, které jsou speciálně navržené tak, aby zakryly nejproblematičtější partie – tedy bříško, boky a zadeček. Takové plavky mají například v oblasti bříška zeštíhlující pás, díky kterému se tato část vašeho těla automaticky stáhne a rázem bude působit štíhlejší. Co se týče boků a spodní části bříška, tam můžete vsadit na plavky, jejichž spodní díl má vyvýšený pas a hravě tak zakryje nejen boky, ale i spodní část bříška.