Sdílej

Co dělat o víkendu s partnerem?

 

Co dělat o víkendu s partnerem

Co dělat o víkendu s partnerem? – Přes týden jste v práci a těšíte se na to, až si o užijete hezký víkend se svým partnerem. A taky se těšíte na to, že si hezky zrelaxujete. Ale kam vyrazit? Nebo co dělat?

Pomalu, ale jistě se začíná oteplovat. Což znamená, že už nechceme jen ležet v posteli u knížky, ale začínáme vymýšlet, co o víkendech dělat. A já vám nyní přináším pár tipů na to, co můžete o víkendu s vaším partnerem dělat..

Romantická večeře

Jeden z nejobyčejnějších tipů je romantická večeře pro dva. A u ní máte dvě možnosti. První možností je nějaká vaše oblíbená restaurace. Druhou možností je to, že můžete uvařit něco sama. Co třeba steak nebo nějaký lahodný dezert?

Víkend v pohybu

Pokud s partnerem patříte k aktivnějším lidem, tak můžete jet například na nějakou chatu a tam se vyžívat v procházkách. Rádi plavete a řádíte jako malé děti? Potom je vhodnou volbou návštěva aqua parku. Určitě se na tobogánech vyblbnete. A co třeba sauna? Určitě se vám bude pohled na vašeho partnera líbit.

Vyražte si zatančit!

Máte ráda společnost a nevadí vám tanec? Zkuste vašeho partnera vytáhnou ven. Ať už na nějaký ples nebo třeba do klubu. Můžete si spolu popovídat, zatančit, prostě si užít. Navíc- vše můžete nakombinovat i s večeří a následnou romantikou u vás doma.

Na památky?

Víte, kolik je v naší zemi památek? Že ne? V tom případě můžete o víkendu zvážit nějakou tu návštěvu. Nemusíte chodit po památkách typu památník, socha. Co se třeba podívat na nějaký hezký zámek nebo v něm i rovnou přespat? Mnoho z nich funguje zároveň jako hotel.