Sdílej

 Zvětšení prsou přírodně – Zvětšení prsou – Cesta za lepším a větším poprsím

Zvětšení prsou přírodně – Možná to bude znít mírně neslušně, ale budu upřímná. Na tom, v jakém stavu se nachází naše prsa záleží. A záleží na tom opravdu hodně. Jelikož naše spokojenost se svým tělem jde ruku v ruce s tím, jak velké sebevědomí máme. Každá chce pevná, hezká a třeba i velká prsa. A proto si nyní řekneme několik tipů, jak o svá prsa pečovat tak, aby rostly jen a jen do krásy.

Zvětšení prsou

Zvětšení prsou přírodně – Chci pevnější a větší prsa

Ať už máte prsa velké nebo malé je na sto procent jisté, že chcete, aby vaše prsa byla pevná. Jenže ne každá má odvahu nebo finance na návštěvu operačního sálu u plastického chirurga. Například já bych do sebe řezat dobrovolně nenechala. A ačkoliv je naše velikost prsou dána geneticky, vždy s tím můžeme alespoň něco udělat. Například co se týče, již zmíněné, pevnosti prsou.

V první řadě si řekneme, při jakých příležitostech se naše prsa mění. Jako první stadium se dá považovat puberta, kdy nám naše prsa rostou až do současné podoby. Některým narostou větší, těm dalším zase menší, ale i s tím jde něco dělat. Dále se prsa mění s nabíráním a ubýváním naší hmotnosti, při těhotenství a s ním spojeným kojením, kdy prsa povisnou. Ale také přibývající věk hraje svoji roli. Ale co dělat pro to, abychom měli naše prsa ve formě?

woman-466130__340

Zvětšení prsou přírodně – Masíruju, masíruješ

Víte, proč mají ženy žijící ve spokojeném partnerském (a s ním souvisejícím sexuálním) vztahu prsa pevnější, než jejich single kamarádky? Protože ve většině vztazích hrají prsa velkou roli v partnerských hrách, které patří za dveře ložnice. V tu dobu partner prsa různě hladí, hnětě, takže technicky vzato masíruje. Masírujte svoje prsa ve tvaru malých osmiček okolo prsou a nejen že to bude příjemné, také vám uvolní a zároveň zpevní svaly, plus rozproudíte lymfu.

Zvětšení prsou přírodně – Cvičení vám prospěje za každé situace

Naše prsa se skladají z více svalů a o svalech se říká co? Že jdou posilovat. Jako první přichází do popředí velký prsní sval. Tento sval je ze všech prsních svalů největší. Jeho užití se vyznačuje například při zvedání rukou nebo při tom, když dýcháte. Což znamená, že nějakým způsobem je v provozu neustále. Další sval je uložen pod ním a říká se mu malý prsní sval. No a další do seznamu je přední pilovitý sval. Prsa můžeme posilovat při určitých cvicích na józe, ale také při plavání. Vhodné je například zakoupení cvičební gumy. Tu můžete dát do předpažených rukou a snažit se ruce roztahovat tak, aby se vaše lopatky daly co nejblíže k sobě. Svaly se tak hezky protáhnou. Dalším hodně účinným, ale také nenáviděným cvikem je klik. Ten prsní svaly protáhne na sto procent. Jen ho musíte cvičit správně. Cvičení má vliv nejen na pevnost prsou samotnou, ale také na to, že pevnější prsa působí opticky větší a zdravější. Nezapomínejte ani na pevnou podprsenku, která bude držet prsa na místě. Kdyby ste ji neměla, prsa by se mohla zbytečně vytahovat.

decollete-574354__340

Zvětšení prsou přírodně – Podpůrné přípravky

To jsou masti, gely, krémy a všemožné koktejly a prášky. Na trhu je jich tolik, že člověk sám meví, který si vybrat. Já jsem ovšem strašně zvídavá osoba a našla jsem vám tento přípravek, který slibuje nejen zpevnění, ale také zvětšení prsou.

Na tady těchto přípravcích se mi líbí, že neslibují nic nemožného a navíc vám vrátí peníze, pokud nedodrží to, co slibují. Také se mi líbí to, že neobsahují chemii, které je všude okolo nás už i tak spostu. Přípravek je složen z bylinek, které aktivují prsní žlázy, nikoliv tuky na těle, a tím se údajně vaše prsa nejen zvětší, ale také zpevní. A hlavně cena je velice rozumná.

Zvětšení prsou přírodně

Ale ať se rozhodnete pro cokoliv, největších výsledků dosáhnete kombinací všeho. Takže masírujme, cvičme, jezme výživné potraviny, nezapomínejme odpočívat a zkusme i nějaky vhodný doplněk stravy.