Sdílej

51f989ec48824e618acf6b397b926d5f

Boyfriend styl oblékání

Boyfriend styl oblékání – Nejste příznivkyně upnutého a přespříliš ženského oblečení? Patříte mezi ty ženy, které nosí ze všeho nejraději košile, trička a trenky vašeho přítele? A tušíte vůbec, že se takto můžete oblékat a přesto vypadat sexy a žensky? Boyfriend styl oblékání je totiž rafinovaný. Noste prvky pánského šatníku v kombinaci ženské smyslnosti.

Volné svetry, kabáty, bundy, volné tzv.boyfriend džíny, volná trička, pánské košile, cardigany, tenisky. Všechny tyto, a nejen tyto, prvky můžete nosit v pánském střihu a následně je kombinovat s dámskými topy, kalhoty, legínami, klobouky nebo třeba se sukní. Tento styl oblékání bude sedět téměř každé ženě bez ohledu na výšku nebo váhu. Tento styl se perfektně hodí pro všechny ženy, které mají rády volnost, pohodlnost a nebojí se vybočit ze stáda. Chcete být módní? V tom případě je boyfriend styl to pravé pro vás. Je skvělý pro všechny, které si chtějí odpočinout od skrze ženských oděvů.

Co to ten boyfriend styl je?

Boyfriend styl se zajímá o to, aby se jeho nositelka cítila příjemně, pohodlně, ale neztratila pocit toho, že je stále ještě žena.

f1f80f5725d1daa1925d0190336a6a59

Na první pohled tyto kousky vypadají, jako byste je sehnala ve skříni vašeho muže nebo si je koupila v oddělení pánské módy. Patří mezi ně například rovné volné džíny s ohnutými okraji u nohavic, volné mikiny, ať už přes hlavu nebo se zdrhovadlem (zipem) k nějaké sukni áčkového střihu. Když už byla řeč o ohýbání.. Namusíte si tak zkracovat jen nohavice u vašich kalhot. Ale třeba i rukávy na košilích, svetrech. Nebo si strčte konec delší košile do džínů s vysokým pasem.  

Nikdy nezapomínejte nosit pánské kousky zároveň s něčím ženským. Jinak by to nebyl úplný boyfriend styl, ale vypadala byste jako ve špatně zvolené velikosti vašeho oblečení. Mezi ženské prvky můžete zařadit například úzké džíny nebo legíny, které můžete kombinovat s kontrastem. Což je volnější, oversize svršek. Například volný svetr, košile nebo třeba volné tričko.  A jelikož se nejlépe chápe podle toho, když to vidíme, přináším vám trošku:

Inspirace na boyfriend styl oblékání

80601d68396de842ed5af68e98cefe43

Na tomto obrázku můžeme vidět letní variantu boyfriend stylu. Jak můžete vidět, tak žena má na sobě volnější kraťasy, které jsou delší. K nim má sladěnou volnější košili a nechybí ani doplněk ve formě klobouku.

Boyfriend styl oblékání

 

656d90cb7c5d5fe5d710519a42630371

Na těchto dvou, výše vložených, obrázcích si všimněte, že modelka zvolila obyčejnou košili, kterou má ve skříni nejeden muž, přidala něžné baleríny a dámské psaníčko větších rozměrů. To doplnila boyfriend džíny, které mají zohnuté okraje a působí tak ve smyslu tříčtvrťáků.

9301d8b4b8f33151b147e2d0a669d8f2

 

Ať už máte ráda tenisky nebo lodičky, boyfriend styl jde kombinovat s obojím.