Sdílej

Bambusové osušky recenze

Bambusové osušky recenze – V dnešní době si každý přeje mít jen to nejlepší. Nezáleží na tom, zda jde o elektroniku, oblečení nebo věci pro domácnost. Každý chce kvalitu, která by odpovídala ceně. Tak je tomu i u obyčejné věci jako je například osuška. Říkáte si, kdo by se štval s výběrem osušky? Věřte, že i správně vybraná osuška vám může ušetřit nějaké ty (naprosto zbytečné) starosti.

Jelikož se zajímám o spoustu věcí a témat, mezi něž patří i téma bydlení a vše okolo, mám ráda různé novinky a kvalitu. Přijde mi zbytečné koupit 20 levných a nekvalitních ručníků. To už je lepší koupit 5 opravdu kvalitních s tím, že vydrží stejně dlouho, ne-li déle než levné a sebedestruktivní napodobeniny. Jedním z těchto kvalitnějších kousků by měly být bambusové ručníky, které by měly se svojí kvalitou opravdu potěšit a hlavně nám posloužit.

Jaký má být bambusový ručník?

Bambusové osušky se v dnešní době těší čím dál větší oblibě u mnoha lidí. A to díky svým vlastnostem. Bambusové ručníky jsou skvělé díky tomu, že nezachycují bakterie, dobře a rychle schnout, mají delší vlákna, jsou měkčí a po vyprání byste neměli mít pocit, že se drhnete tvrdým a pichlavým kartáčem.

Díky tomu, že je bambus hypoalergenní, tak se tyto osušky hodí i pro alergiky nebo lidi s atopickým ekzémem. Na osuškách neulpívají žádní zbyteční parazité. Tyto osušky jsou dobrou volbou jak pro vás, tak jako dárek pro vaše okolí.

Bambusové osušky RECENZE

Pokud si půjdete kupovat bambusové osušky, možná vás překvapí jejich vyšší cena. V tomto případě ale platí, že se cena rovná kvalitě. Kromě osušek se dají koupit i bambusové ručníky a žínky.

Výhody bambusových osušek

  • Narozdíl od froté tyto bambusové osušky nezapáchají
  • Po vyprání zůstávají měkké a nadýchané
  • Jsou vysoce savé, takže pojmou velké množství vody
  • I po delším používání a praní vypadají stále jako nové

Nevýhody bambusových osušek

  • Dražší cena, která se vám ale časem vrátí
  • Občas mohou déle schnout, to je ale tím, že pojmou velké množství vody.