Sdílej

4 tipy na elegantní outfity

62c92931be55c6672081bc9885c5dff8 4 tipy na elegantní outfity – Každá žena se obléká podle toho, na jakou příležitost se chystá. V létě více sportovně, v zimě zase naopak pořádně teple. A co se týče společenských událostí- občas je potřeba se vystrojit i o něco elegantněji. A já vám nyní přináším tipy na 4 outfity, se kterými se ven rozhodně nemusíte stydět. Každá žena, která chodí do společnosti, by měla mít několik kousků, které může nosit vždy, když to bude potřeba. A nezáleží na tom, zda se chystáte na ples nebo do divadla.

Které kousky by elegantní ženě neměly chybět?

V první řadě si můžeme říct šaty. Šaty jsou totiž jedním ze základních kousků každé elegantní ženy. Pokud si nevíte rady s délkou šatů, stačí si pořídit takový kompromis v šatech po kolena. Taková délka neurazí. Další věcí, kterou je nutné vlastnit, jsou lodičky. Nejlépe se kombinují ty v černé nebo béžové barvě. Poté stačí doladit s hezkým psaníčkem a přidat pár šperků. Pozor dejte i při výběru spodního prádla. Pod upnuté šaty se hodí třeba tenká krajka, která nejde pod šaty tak moc vidět.

Outfity pro každou příležitost

4 tipy na elegantní outfity Tento outfit se hodí téměř kamkoliv. Například do města s přítelem. Nebo třeba na oslavu. Outfit je složený z obyčejných džínů a výraznější halenky. A vše doplněno ladícím svetříkem a hezkou kabelkou jemnější barvy. 4 tipy na elegantní outfity Tento outfit je vhodný například na pracovní schůzku. Je vcelku pohodlný- to díky volnější halence a kalhotům, ale elegantní díky lodičkám a saku. 4 tipy na elegantní outfity Outfit vhodný do divadla. Je krásný díky svojí jemnosti. Je v zemitých odstínech a šátek v pase krásně tvaruje postavu. V chladnější době už jen doladíme hezkým kabátkem a máme hotovo. 4 tipy na elegantní outfity A poslední outfit, který se hodí do města. Složený z volné halenky, cardiganu, který zahřeje; to doladíme s hezkou kabelkou a oblečeme džíny.